­Kohvifestival viis mõtted seksile

12.09.2021 22:30
Ülo Külm
Kommentaarid
4
Foto:

Reedel ja laupäeval toimus Kultuurikatlas oodatud ja üha enam populaarsust koguv kohvifestival. Tallinn Coffee Festivali peeti juba viiendat aastat järjest. Koroonaaja erinõuded, erikontroll raskendasid ürituse läbiviimist, kuid nii tavalisi kohvisõpru kui proffe jagus arvatust rohkem.

Piletihind oli samaks jäänud, seitse eurot, tunnike enne sulgemist langetati see viieka peale.
Ladus korraldus, rahvus­vaheline seltskond, hariv ettevõtmine kohvinduse spetsialistidega. Kohapeal avanes võimalus degusteerida paljusid tuntud ja tundmatumaid kohvimarke. Paulig tegi jälle kõvemat reklaami ja korraldas fotosessioone, kus iga külastaja võis osaleda.
Riikide osas olid ennast eriti „nähtavaks teinud” Brasiilia ja Indoneesia. Kusjuures indoneeslased pakkusid lisaks teed ja sinna juurde kerget näksimist. Festivalil oli esindatud aga ka näiteks Rwanda kohvid.

Lustlikud lätlased
Jällenägemisrõõm äratundmishetki valmistas taas lätlastega seotud osakond. Nimelt pakuti seal teiste seas ülikanget, laheda nimega „Magic Pussyt”, mis pidi nüüd natuke teise koostisega olema, kui varem. Nende Eesti esindaja soovitas kindlasti proovida täiesti uut toodet, „Rising Rooster” (espresso), mida praegu ei pidavat veel kusagil üldse müügil olema. Ainult festivalikülastajatele tutvumiseks mõeldud kohvil pidi alguses tunda olema alkoholimaitset (kuigi alkoholi sees pole) ja hiljem tuntav pähklimaitse.
Huvitav on seegi, et algselt taheti kohvile nimeks panna „Rising Cock” (sõnademäng, üldtuntum tõlgendus oleks kui „Tõusev riist”!). Seda muidugi panna ei lubatud ja nii mugandati cock viisakamaks rooster´iks.
Kusagil pakuti BAM BAM kohvi. Esmane assotsiatsioon seostub nõukaaegse kuulsa raudteemagistraaliga. Järgi küsima ei hakanud, kuid ilmselt seost pole.
Muigama paneb aga seegi, et on täitsa olemas selle nimega ideaalselt harmoneeruv BUM BUM tee, mida festivalil mõistagi ei kohanud. Sest kavalate türklaste BUM BUM (vististi juba Osmanite Impeeriumist) on sellise vahva kõrvalmõjuga, ootamatu kõrvaltoimega, paneb meestel seal allpool korralikult kõvatama!

Pidulik häälestus
Kultuurikatla stiilne interjöör aitas positiivsele pidulikumale üldhäälestatusele kindlasti kaasa. Nagu ka taustaks mängitatud kohvitamisega haakuv klubimuusika.
Tallinn Coffee Festivalil (TLNCF) avanes võimalus tutvuda lisaks kohvivalmistusviiside ning erinevate kohvimasinatega. Külastajatele antud käepaelal ilutses muide nimi jura, mis teadupoolest eesrindlik kohvimasinate (valmistamise) firma.
Kohvifestival ei piirdunud ainult kohviga. Teed, kakaod, siirupid, isegi liköörid, kohvipiimadki olid esindatud.Vaadatud 1257 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Peenhäälestus

TLNCF - Trans Lesbian Nigga Cnut Fcuk

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi