­Reklaamibüroo ­maksis ­palka tüdrukutega ­lustimises

27.09.2020 23:35
Mati Lootus Illustreeriv foto: Neeme Reinjärv
Kommentaarid
7
Foto:

Mainekas, kuid mitmete saladustega reklaamibüroo lahendas palgarahakriisi väga omapärases võtmes, pakkudes parimatele töötajatele võimalust nautida partnerfirma modellidega armurõõme.

Robi ärka üles, laev seisab ja keegi kolgib kajuti ukse taga!“ Mida perkelet! Kas jooksime karile või?“
„Seda mitte, aga me oleme juba ammu Tallinna kai ääres ja kõik on laevalt lahkunud.”
„Kus tüdrukud on?”
„Ka nemad on läinud...”
Ken tegi ülemisel tekil oleva luksuskajuti ukse lahti ja käskis koristajal  poole tunni pärast tagasi tulla. Selleks ajaks peaks jalad alla saama.
Paistis, et desopudelite käru ja tolmuimejat järel vedav  tädi  oli selliste reisijatega juba harjunud.  Robert  lasi pea  padjale langeda ning sulges silmad. Süda läikis hullemini kui Kiirel  saunalaval. Oli see vast öö…  

Intiimsed erisused
Robert ja Ken töötasid nimekas reklaamifirmas. Robert fotostuudios piltnikuna, Ken  copy­writerina. Firma üheks kopsakama rahakotiga kliendiks oli modelliagentuur, kes tellis püsi­lepinguga oma välis­partneritele  meelate neidude fotosid. Tegemist oli siivutu ettevõtmisega, tööga, mis tõi reklaamiagentuurile kena nutsu sisse, fotograafile pakkus aga erilist  silmarõõmu. Modelli­agentuuris oli arvel poolsada kaunitari,  mitmest rahvusest  neidu, keda firma eksperdid olid castingutelt välja valinud ja  tellijate jaoks erinevatesse kategooriatesse paigutanud.
Firma turundusdirektoril olid arvutimälus salvestatud neidude  kõik  standardsed füüsilised parameetrid puusade ja reite ümbermõõdust rinnakorvini. Lisaks sellele aga pälvis tellija erilist tähelepanu Exceli tabelis  lahter „intiimsed erisused”.
Näiteks itaalia härrased valisid neide suu suuruse  järgi, tuginedes eelarvamusele, et mida väiksem suu, seda pringim alakeha. Siit ka siis neidude–modellide hinnaskaala ja turuväärtus. Robert pidi oma fotodega rõhutama neidude hõrgutavaid omadusi ja seda ta ka professionaalselt tegi. Pilte töödeldes sai mõnegi neiu rindu tõstetud, “vistrikud“ muhukesteks suurendatud või torsot tahapoole venitatud.  Kliendil pidi olema alati seinast seina valik ja väike pette­hõrgutis kuulus asja juurde.  Nüüd aga oli tekkinud koroonapandeemia tõttu modellide tööhõivesse auk, sest püsi­kliendid Itaalias nakatusid viirusesse erilise hooga ning  silmailu jäi elust lahkumise kõrval teisejärguliseks.

Palga asemel seiklema
Sestap otsustatas modelliagentuur leida tööd kohapealt, pakkudes reklaamipartnerile ja selle parimatele töötajatele – Robertile ja Kenile preemiareisi kolmeks päevaks liinilaeva luksus­kajutis Helsingisse. Muidugi ei mõeldud siinjuures, et noormehed hakkavad neidudega linnaekskursioonidel käima, vaid naudivad elumõnusid viietärnihotelli sviidis.
Modellifirma direktriss Merlin oli valinud reklaamiagentuuri noormeeste preemiareisi kaaslasteks kaks kesklassi neidu: slaavitarist brüneti kaunitari Svetlana ja  blondi  sega­verelise Ilona.
Robert oli Svetaga juba varem tuttav ning neiu keha volüümikas maastik oli talle peensusteni tuttav. Neiu klientideks olid tavaliselt Palermo mafioosod, kes ihaldasid just seda tüüpi naiseihu. Ken ei olnud küll varem talle tehtud kingitust, äsja kahekümneseks saanud Ilonat kohanud, kuid seda suuremat avastamisrõõmu ta lootis.  
Kui laeva lukskajutis oleks salvestatud Robi ja Keni ning Sveta ja Ilona tõsieluetendust, võiks paaride kohtumist kirjeldada sellises võtmes... Noormeeste laeva jõudes ja kajutisse sisenedes istusid neiud napis riietuses sohval ning limpsisid kallist aperitiivi...

Piigad asusid kohe tegevusse
Tseremoonitsemine ja asjaga venitamine ei kuulunud sellel tasemel mehi teenindavate modellide töövõtete juurde.  Pärast prantsuse vahuveini avamist ja viisakusi panid neiud käed noormeeste vöökohale ja rihmapannaldele ning  lasid järsu liigutusega noormeeste püksid põrandale langeda. Kohe laskusid tüdrukud ka poiste ette põlvili, vaadates neile alt üles nagu vesiste suurte silmadega sabaliputavad kutsikad. Professionaali  tunned ju kohe ära!
Neiud võtsid asja kohe sõna otseses võtmes enda kätte ja mehepoegade rõõmul polnud piire.
Meelas postitants keerles poiste väljasirutatud ihuokste ümber olles palju erootilisem  ööklubide rutiinsest metalltoru nühkimisest. Esimene  armuraund oli siiski talitsetud  ja  kombekohane, tõeline kehade sulam seisis alles ees. Kahju ainult, et baarides oli elu soikunud ja koroonaviiruse meremiini meenutav sakiline pall ennast igal pool meelde tuletas. Sestap polnud ka laeva pooltühjadel tekkidel õiget elu sees ja isegi karaoke  ei saanud hoogu sisse. Selle eest söödi ja joodi võõrast vara nõrkemiseni ja kui väsimus võimust võttis otsustati minna kajutisse lõõgastuma.
 
50 kirglikku varjundit
Algul ameleti paariviisi koos ja  ei tehtud enam vahet, kes on kelle oma, kuid siis lõi Robertil omanikutunne välja ja nad eraldusid Svetaga teise lukskajuti magamisnišši. Robi oli olnud juba kolm aastat abielus ja ega seksinälg teda vaevanudki, kuid Sveta professionaalsed puudutused tõstsid iga liigutuse järel tema meheau tavatusse kõrgusesse.  
Võime ju ülbitseda, et mis need viiskümmend halli varjundit seal kinolinal nähtuna meile voodis korda lähevad, aga lähevad ikka küll. Sveta slaavi temperament, avatud meeltega puudutused, psühholoogiline tundekoolitus ning hoolitsetud ja ahvatlev parfüümidest lõhnav keha võtsid Robertilt peast kõik maised mõtted ning kogu tema musklis keha prink torso ja ürgne mehejõud tahtis kiiremini  neiu sisemusse tormata. Mis sellest, et nende suhe põhines tööalasel tänutundel ja armastusest oli asi kaugel – mees jääb naise võlude vastu ikkagi võimetuks ja normaalne naine on talle looduse kingituseks, mida tuleb nautida...

Robi abielul oli kriips peal
Kui mõni eluvõõras pereisa kogemata truudust murrab ja üleaisa hüppamine tema naise kõrvu jõuab,küsib petetu tihti solvunult: “No mida sa küll selles klaverijalgadega trullas leidsid, et minu tuunitud keha tema vastu vahetasid?“
Õige vastus jääb tavaliselt saamata, sest hingesügavuste keerdkäigud on salapärased. Muidugi on  halb, et tahes või tahtmata kipume oma partnereid  võrdlema ja alateadvusse jäävad jäljed, mis hiljem võivad saatuslikeks saada.
Nii juhtus ka Robiga, kes pärast Svetaga toimunud kolmepäevast erootikakoolitust  laevareisil enam oma naisega ühist tõmmet, keelt ega meelt ei leidnud.Vaadatud 4215 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
mis

loom sa oled?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi