17aaastane lotomiljonär tuunis kohe keha seksikaks

03.02.2019 18:35
Nelli Teataja
Kommentaarid
4
Foto:

Kas sina teeks ka nii? Lotoga miljoni võitnud naine lasi endale kohe uued rinnad, tagumiku ja hambad panna.

17aastane Jane Park (pildil) võitis EuroMillions lotoga miljon eurot ja kohe pärast seda lasi kirurgidel 60 000 euro eest põhjalikult oma keha muuta.
Lisaks sai temast julgete Instagrami fotode ja sõnavõttude tõttu üleöö meediastaar, keda kutsutakse rääkima meelelahutusväljaannetesse ja -telesaadetesse.
Jane lasi endale panna suured tehisrinnad ja uhke ümara tagumiku ning säravvalge hambarea. Kogu seda ilu jäädvustab ta meeleldi fotodel, mida ta enda Instagrami kontol esitleb.
Eriti jahmatas britte aga tema äsjane postitus. Kui tema lemmikjalgpallimeeskond Edinburghi Hibernian FC lõpuks võitis, postitas Jane enda seinale: “Kes tahaks tulla panema?”
Siiski tunnistas ta hiljutises intevjuus Šotimaal ilmuvale ajalehele Sun, et temale osutatava suure tähelepanu tõttu on tal armastust raske leida. Alati, kui mõni noormees temaga suhtleb, mõtleb ta esmalt, kas antud noormees suhtleks temaga ka siis, kui ta poleks lotoga miljonit võitnud. Ta on otsinud mehi ka interneti tutvumisportaalide kaudu, siiski pole Jane vaatamata oma rahale, mis paljud mehed lausa segaseks ajab, kedagi püsivat leinud.
Jane sooviks tegelikult oma endise elukaaslasega edasi koos olla ja teda õnnelikuna hoida ning ostis viimasele Rolex kella ning uhke auto - siiski ei õnnestunud tal suhet hoida.
Jane elab endiselt Edinburghi lähedal ja tal on seal palju kortereid. Tal on ajaveetmise ja lõbutsemisega suur probleem, sest tema sõpradel ei ole nii palju raha kui temal. Jane käib nüüd neli korda aastas soojal maal puhkamas, aga läheb sinna ainult siis, kui mõnel tema sõbral on võimalik temaga kaasa sõita.



Vaadatud 2486 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

õnn.on.oma.kätes

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi