2020. aasta suur horoskoop

29.12.2019 15:25
Maria Johanson Illustreeriv foto
Kommentaarid
0
Foto:

Algav aasta pole küll kergete ega mugavate killast, kuid pakub ohtralt võimalusi arenguks ning enese ­teostamiseks. Arukas on vaadata oma ninaotsast kaugemale ning ­hoida mängusõpru nii perekonnas kui ka globaalsel tasandil.

Jäär
Jäära jaoks on 2020. aasta täis õppimist ja arengut. Seda jagub kõikidesse valdkondadesse. Põhimõtteliselt võib öelda, et Jäära jaoks algab uus eluetapp, millesse ta siseneb vanadest eksimustest saadud kogemuste jagu targemana.
Kogu päikeseringist ongi Jäär üks algava aasta suuremaid võitjaid, sest aasta valitseja valge rott on samuti oma ringi esimene nagu ka Jäär.
Eraelus on Jäär seljatanud hulga isiklikku isetust. Seetõttu võib ta end tunda otsekui pisut alasti, kuid samas põnevil – kuidas usaldada kaaslast, ilma talle dikteerimata, mida temalt oodatakse?
Kahtlemata on hetki, kus just see dilemma tekitab Jääras tunde, et ta ei oska ega taha oma partneriga suhelda, kuid need kahtlused ja kõhklused hajuvad kergesti.
Parimad suhteajad on aprillist augusti alguseni, septembris ning novembri esimesel poolel. Teisel mainitud perioodil on Jäärast naisel ka parimad võimalused rasestuda.
Tööasjus saadab Jäära palju võimalusi ja väljakutseid, mis kätkevad eneses arvestatavat eduvõimalust.
Siiski võib aasta alata üsna suurte riidudega töökohal ning mõne Jäära jaoks lõpeb see ka töösuhte lõpuga. Eriti neil Jääradel, kel pisut rahatagavara on, pole selle vastu midagi, sest südamepõhjas on nad veendunud, et väärivadki paremat tööd ning eelkõige paremat kohtlemist töökohal.
Nii ei ole tüüpiline Jäär valmis vastu võtma ka tema jaoks suivalist ning tähenduseta töökohta, milliseid talle algava aasta esimesel poolel heldelt pakutakse.
Selline arrogants võib Jäära lähedased päris murelikult muuta ning võib-olla isegi mõne tüli tekitada. Siiski tasub ootamine end ära.
Sõnnil on palju põhjusi algava aastaga läbi selle kulgemise rahule jääda – teda ootab rida õnnestumisi väga erinevates eluvaldkondades.
Ka iseennast tajub Sõnn suure õnnestumisena. Ta õpib sel aastal palju juurde, seda nii ametialases mõttes, abstraktsete teadmiste poolest ka enesearengu mõttes.

Sõnn
Eelmis(t)e aasta(te) töö kannab nüüd vilja ning Sõnn saab kätte suure osa sellest, mille nimel ta kõvasti tööd on teinud.
Tinglikult võib tema aasta jagada kaheks. Esimesel poolaastal tegeleb Sõnn rohkem materiaalsete teemadega.
Just nüüd võib teda oodata palgatõus või passiivse tulu suurenemine, õnnestub leida ja osta sobiv kodu või teha mõni õnnestunud kinnisvarainvesteering.
Suvekuudel tegeleb Sõnn meeleldi enesetäiendamisega, seda eelkõige töises valdkonnas. Tänu suurenenud kvalifikatsioonile kulgevad ametialased tegemised üha kergemini ning Sõnn võib ka avarama pilguga enese ümber ringi vaadata.
Suuresti just seetõttu keskendub Sõnn aasta teisel poolel rohkem oma eraelule. Abielus Sõnn arendab edasi oma suhet, leiab kaasa jaoks kvaliteetaega, tegeleb rohkem lastega või jääb beebiootele.
Sõnn, kes on oma üht ja õiget siiamaani otsinud, võib aga just nüüd sobiva inimesega kohtuda ja kokku jäädagi. Parimad suhteajad jäävad sel aastal augustisse, oktoobrisse ja vahemikku novembri algusest detsembri keskpaigani.
Kui novembriks tundub, et aasta on tervenisti olnud üksainus suur õnnestumine, võib siiski juhtuda, et detsember puistan Sõnni muidu lausa roosidega kaetud radadele ka hulga okkaid. Neid jagub nii töömaailma kui ka Sõnni eraellu.

Kaksikud
Sarnaselt Kaksikute eneste duaalsusele jaguneb kaheks üsna erinevaks pooleks ka Kaksikute 2020. aasta.
Selle esimesel poolel elab ta rohkem väljapoole, panustades hoogsalt nii töö, suhetes kui ka ühiskondlikus elus. Tähtsal kohal on ka kodu ja kinnisvaraga seotud teemad. Kaksikuid kannustab sisemine leek, mida toidab tunne, et tahetakse üha enam saavutada.
Ka kodu on läbi aasta Kaksikute jaoks ääretult oluline koht. Rohkem kui uue soetamist vajavad Kaksikud vana ja turvalist, mida nad meeleldi parandavad ning kenamaks loovad.
Kui aasta teises kvartalis peaks tööl juhtuma midagi sellist, millega Kaksikud ei lepi, võivad nad hõlpsasti töösuhte katkestada.
Uue töö otsinguil on tõenäoline jõuda ka välismaale, liiati siis, kui piiritagune palk kodumaisest parem kipub olema.
Teisel poolaastal saab suurema eluõiguse Kaksikute introvertsem pool. Suvelõpuaegadel ja sügisel tunneb ta vajadust taanduda oma koju, võtta aega maha, kapselduda enesesse ning keskenduda rohkem oma mõtetele ja tunnetele.
Siis leitakse rohkem õnnelikku aega ka oma suhtekaaslase tarvis ning tunded, mis vahepeal veidi hääbumise märke näitasid, leiavad taas eluõiguse. Koos on tore nii reisida kui ka kodumaad üha paremini tundma õppida.
Ka on sügisel ning detsembrikuus väga hea aeg leida enesele uus armastus. Kohtumine õige inimesega valgustab Kaksikute meeli otsekui välgusähvatus ning suhe selle inimesega areneb peaaegu hirmutava kiirusega... kui juhtub olema aega selle hirmu tundmiseks.
Senisest rohkem ja meelsamini veedavad Kaksikud aasta teisel poolel ka aega koduseinte vahel.

Vähk
2020. on aasta, kus Vähk otsustab kivi alt välja tulla ning end rambivalgusesse tähelepanu nautima tulla.
Ka Vähki ennast ümbritsev kõva koorik on sel aastal veidi õhem. Tänu sellele tajub Vähk paremini elu emotsionaalseid, hingelisi ja spirituaalseid võnkeid. Ka tema enese pehmemad omadused saavad rohkem eluõigust ning paistavad varasemast selgemini välja. Nii ilmutab Vähk läbi aasta rohkem hellust ja abivalmidust ega karda enam, et keegi seda tema nõrkusena võiks tõlgendada. Ka teeb loodus oma ilus ja variatiivsuses Vähkidele palju rõõmu ning inspireerib neid maalimise või pildistamisega tegelema.
Vähk tunneb sel aastal kõrgendatud huvi kodust kaugemale jäävate piirkondade ning kultuuride vastu. Kes otsib armsamat või elukaaslast, võib sobiva inimesega samuti kohtuda kodust kaugel. Kuidas kaugustega seotud väljakutsed lahendatakse, jääb igaühe enese otsustada, kuid tõelised tunded saavad sellega kindlasti hakkama.
Kõige armastuseküllasemad kuud Vähi jaoks on sel aastal veebruar ja märts ning juuli. Just siis löövad õide kauased suhted, mis on vahepeal veidi tolmunud muutunud, samuti on just siis kõige kergem leida uut armastust, kui sellest senimaani puudust on tuntud.
Aasta teisel poolel keskenduvad Vähid pigem elu majanduslikule poolele. Võimalik, et töine edu on tulnud juba varem, nüüd aga hakkab Vähk ka rohkem raha saama.
Tähtsalt kohal on aastal 2020 ka õpingud. Isegi need Vähid, kel kooliaeg juba minevikku on vajunud, soovivad midagi uut juurde õppida ning tõenäoliselt teevad sellega algust klassikalisel koolikuul ehk septembris.Lõvi
Lõvi jaoks on algamas küllalt praktiliste mõjutustega aasta, kus juba esimestest nädalatest peale tööle kõvasti pihta antakse. Nendesse esimestesse nädalatesse jääb ka põgus armusööst, mis suure tõenäosusega lihtsalt talve erksaks ja kuumaks kaunistuseks jääb.
Võimalusi end teostada ning kõvasti tööd murda on 2020. aastal palju ning oodata on ka edu ja korralikke tulemusi. Eksivad aga need Lõvid, kes usuvad, et on materiaalset heaolu väärt pelgalt oma särava isiksuse tõttu – tasuta lõunaid sel aastal kuigivõrd oodata ei ole.
Halastamatust ilmutavad ka konkurendid, keda tundub varitsevat igal nurgal – töövõtjate kohta võivad ohustada kaastöötajad, ettevõtjate turuosa aga püüavad üle lüüa nende konkurendid. Nii võib Lõvi end tunda otsekui oravarattas, kus selleks, et paigalgi püsida, tuleb kõvasti joosta ja pingutada. Õnneks on Lõvil siiski usaldusväärseid sõpru, kes teda kunagi ei reeda ning talle igati abiks on.
Esimesel poolaastal tunnebki Lõvi oma eraelus rõõmu peamiselt sõpradest, kuid teisel poolaastal hakkavad tema ellu tekkima ka mitmed romantilisemad hetked.
Nii näiteks on juuli lõpus või augusti alguses oodata erutavat seiklust, veelgi enam emotsionaalset fooni tekib Lõvi ellu aga novembrikuus.
Aasta lõpunädalateks on Lõvi ar muelu igatahes täies hoos ning ta ise on enda ja oma armsama üle väga õnnelik.
Lõvile meeldib sel aastal väga reisida. Ent vähemalt aasta esimesel poolel jagub reisijuttu ja -ihalusi märksa enam kui reaalset kusagile kaugemale minemist. Aasta teisel poolel aga muutuvad sõnad tegudeks ning Lõvi võib täita mõne oma ammuse sihtkohaunistuse.

Neitsi
Neitsi jaoks kujuneb algav aasta vägagi õnnelikuks – saatus soosib teda erinevates tema jaoks olulistes valdkondades sedajagu, et muidu nii skeptiline Neitsi hakkab isegi uskuma, et ta on õnneseen.
Kõige rohkem positiivseid emotsioone kogeb Neitsi oma eraelus. Suhted abikaasa ja armukes(t)ega on suurepärased, lapsevanematest Neitsid saavad väga hästi läbi ka oma järeltulija(te)ga.
Suurt rõõmu saab Neitsi sel aastal tunda ka enesearengust ning kultuursetest meelelahutustest. Raamatud, filmid ja teater lummavad vastupandamatu jõuga, ka toob Neitsile kustumatuid elamusi reisimine.
Aasta esimene pool on seotud mitmete saamiste ja leidmistega. Mida saadakse või leitakse, sõltub Neitsi soovidest ja unistustest. Tõsi küll, sellele võib eelneda oma rahulolematuse teadvustamine, mis Neitsi puhul on alus uute võimaluste tekkeks. Üksildane Neitsi võib kohtuda inimesega, kes jääb tema ellu kauaks ja olulisele positsioonile. Kerge on saada uus töö, mis sageli toob kaasa ka rohkem eneseteostusvõimalusi ning suurema sissetuleku. Ka kinnisvarahaldjad on Neitsi poolt – uue aasta esimene pool võib tuua oma kodu või täiendavat kinnisvara, olgu siis soodsa ostuvõimalusena, pärandina või hoopis muul legaalsel viisil omandatuna. Kõige edukamad kuud on esimesel poolaastal märts ja aprill, teisel aga november ja detsember.
Novembrit võibki pidada selle aasta lõikuskuuks – armastus võib kujuneda abieluks, tööl aga võib Neitsi saada vägagi võimsa edutamise. Aasta lõpuks on Neitsi märkimisväärselt suurem autoriteet kui oli aasta algul.

Kaalud
Kaalude jaoks kujuneb üheks 2020. aasta suurimaks väljakutseks kõik see, mis on seotud tema koduga. Paljudel Kaaludel on olnud selle valdkonnaga seoses juba mitmeid unistusi ning nüüd hakkavad need riburada täituma.
Juba aasta esimestel kuudel hakkavad tekkima muudatused. Mõned Kaalude esindajad saavad võimaluse üürikorterist oma isiklikku koju kolida, mõned hakkavad suvilast maja ehitama ning ettevõtlusega tegelevad Kaalud võivad saada uued tööruumid. Kõik see võtab aga palju raha, nii et teenitagu kuitahes hästi, ikka kipub nappima.
Võimalik on ka töise või haridusliku elu ümberkujundamine kodusemaks – näiteks hakata töötama distantsilt või keskenduda kodus hariduse omandamisele. Kui Kaalud on tavapärasest rohkem kodus, kujuneb see kodu peatselt salongiks, kus ta võõrustab paljusid külalisi.
Rõõmu on Kaalude elus palju, kuid kõige keerulisemaks väljakutseks kujuneb algaval aastal tervis – mõned probleemid võivad vajada arstiabi, mõnel puhul piisab lahenduseks sellest, kui oma probleemid selgeks mõelda ning tervisespordi või joogaga tegeleda.
Aasta kõige põnevamaks ja fataalsemaks kuuks kujuneb veebruar – siis kohatud inimesel on šanss jääda Kaalude elus olulist rolli mängima, siis alguse saanud tööprojekt aga toob palju sisse ning võib anda mõttemaailmale ning edasisisele karjäärile uue sisu.
Armastuses on stabiilses suhtes olevate Kaalude jaoks head kuud veebruar ja märts, mil kirge ja hellust jagub spontaanselt ning palju. Kaalud, kes otsivad uut partnerit, saavad oma suhetest sotti alles aasta lõpupoole – parimaks kuuks kujuneb selles mõttes detsember.

Skorpion
Skorpioni 2020. aasta on täis võimalusi ja üllatusi. Neid jagub igasse valdkonda ning see, kas ta käsitleb muutusi ja üllatusi oma elus edasiviiva või takistava tegurina, sõltub tema isikuomadustest. Mõistlik oleks siiski leida muutustest ja pööretest üles hea, millele edasi liikumisel toetuda.
Aasta on tulvil uusi kohtumisi, põnevaid ideid ning erinevaid reise. Ehkki see kõik on vahel ka veidi väsitav, teeb see siiski Skorpionile rõõmu.
2020 soosib õppimist ja enesearengut. Olgu Skorpion mistahes vanuses, uued teadmised avardavad tema maailma ja silmaringi ning panevad südame laulma. Noorel Skorpionil avanevad ka väga head väljavaated arendava töökoha leidmiseks.
Vaatamata sellele, et töökoha leidmine pole raske, toovad muutused siiski kaasa katkestusi sissetulekutes. Rahaliselt on aasta üldse küllalt keeruline – vahepeal võivad rahaallikad kuivada ning kui sissetulekud on suuremad, kasvavad kohe ka väljaminekud.
Armuelus on Skorpion sel aastal kirglik, kuid tema kirg ja spontaansus ületavad kordades tema stabiilsusvajaduse, seega ei pruugi sel aastal alguse saanud suhted kesta kuigi kaua. Sellest hoolimata on need suhted mõnusad ning suurema osa ajast täidavad teda rahuloluga. Kõige enam nauditakse armuelu jaanuarist märtsini, novembris aga võib lahvatada kirglik romaan kellegagi, kellega koos olemine ühe või mõlema osapoole püsipartnerile põrmugi ei meeldi – ja saladuste hoidmine, ehkki seda hoolikalt proovitakse, ei pruugi ka õnnestuda.

Ambur
Amburit ootab ees töine ning karjäärile keskendunud aasta, mil tööd on märkimisväärselt rohkem kui lõbu. Asjaliku keskendumise vahepeal suudab Ambur aga kindlasti leida ka lustakaid ning romantilisi hetki ja mõnusat puhkust, kuid aasta tooniandjaks jäävad siiski kohustused.
Pingutused toovad edu, seda nii ametialase tõusu kui ka sissetulekute suurenemise mõttes. Viimane tähendab Amburi jaoks ka iseseisvuse suurenemist, mis teda väga rõõmustab. Võimalikud on nii võlgadest vabanemine kui ka isikliku investeerimisportfelli sisseseadmine, et tulevikus ka passiivset tulu nautida.
Paljud Amburid töötavad sel aastal mitmel töökohal, jagades oma aega peaaegu võluri meisterlikkusega. See aga tähendab, et tööandja, kes üritab Amburit liigselt raamidesse suruda, jääb tast lihtsalt ilma – parematest pakkumistest tal puudust pole.
Kohustusi jagub Amburil ka väljaspool tööd. Perekonnas või suguvõsas võib keegi vanem inimene vajada tema füüsilist hoolt ning emotsionaalset tähelepanu, samuti võib suureneda tema tööpanus kodu või aia korrashoidu.
Partnerluses on Ambur sel aastal pigem stabiilne, seda isegi juhul, kui ta päris täpselt öelda ei oska, mis teda kaasaga seob. Võimalik, et mõlemal on armuke või lihtsalt liiga palju töid-tegemisi. Amburit see eriti ei sega ning lahutust ta ei plaani, eelkõige sellepärast, et selleks pole aegagi. On ka Ambureid, kelle eraelu on parimaks tagalaks ning kes tunnevad, et just tänu oma partnerile suudavad nad tööelus nii palju saavutada. Üksildane Ambur võib oma suhtestaatust muuta juba aasta alguses.

Kaljukits
Kui Kaljukits mäletab oma 2008. aastat, siis on tal kerge eelolevaks aastaks plaane teha – aasta mõjutused on küllalt sarnased 12 aasta tagustele.
Kõige lühemalt öeldes ootab Kaljukitse igati meeldiv ja võimalusteküllane aasta, mis toob enesega rõõmu ja edu kõigis Kaljukitsele olulistes valdkondades.
Kaljukitse head mõtted ning konstruktiivsed ideed leiavad sel aastal head vastuvõttu nii tema perekonnas kui ka ühiskonnas laiemalt. Mida vähem on neis mõtetes enesekesksust ning mida rohkem üldisele heaolule suunatut, seda suurem edu Kaljukitse saadab.
Kaljukitse tööelus, mis on viimastel aastatel olnud häiritud mitmetest temast sõltumatutest piirangutest, hakkavad sellel aastal puhuma heldemad tuuled. Tal on rohkem otsustusõigust ja vabadusi, samas suurenevad ka sissetulekud. Head muutused saavad alguse juba aasta esimeses kvartalis ning nende mõju saadab Kaljukitse läbi aasta.
Ka armuelule pole Kaljukitsel midagi ette heita. Tõsi, nii ühte suhet pidades kui ka mitme vahel laveerides võib oodata nii spontaanseid kiresööstusid kui ka äkilisi katkestusseise, kuid peagi voolab armastuse jõgi taas harjumuspäraste kallaste vahel.
Parimad armastuseajad ootavad märtsi algusest aprilli alguseni ning augusti teisest nädalast septembri teise nädalani. Viimasesse perioodi võiks pulmaplaanide korral mahutada ka abiellumise, sest siis loodud abielu kujuneb tugevaks ja turvaliseks.
Sama võib öelda ka Kaljukitse karjääri kohta. See kulgeb tõusvas joones, tuues kaasa mitmeid võimalusi oluliseks tõusuks ametiredelil ja sotsiaalse staatuse poolest.

Veevalaja
Veevalaja jaoks kujuneb algav aasta mõnevõrra üksildasemaks kui olid eelmised. Paljud Veevalajad keskenduvad üha rohkem oma mõtetele, mis võivad olla nii maailmaparanduslikud kui ka tema töö või õpingutega seotud.
Oodata on mõnd elukondlikku või kinnisvarateemalist muudatust – näiteks kolib Veevalaja uude elukohta või suisa linnast maale. Muutuda võivad ka tema suhted ühiskondlike organisatsioonidega, mida ta on alati väga armastanud.
Halvemal juhul võib Veevalaja eraldumine olla seotud ka tema tervisliku seisundiga. Õnneks on tal piisavalt vaimujõudu ja energiat, et olukorrad siiski enese ja elu kasuks lahendada.
Misiganes põhjusel, kuid siiski on Veevalaja tavaliselt nii laias kaares suhtlemine sel aastal veidi pärsitud ning tema harjumuspärane hoog naaseb alles sügiskuudel.
Suhted sujuvad sel aastal seda kenamini, mida enam on Veevalaja nõus aru saama oma hingemaailma peidetud allhoovustest. Kuna selline enese sügavustes kaevamine talle aga kuigivõrd ei meeldi, võib see kaasa tuua mitmeid suhtetõrkeid, eelkõige oma vanemate ja lastega lävimisel.
Keerulisi olukordi võib ette tulla ka suhetes töökaaslate, ülemuste ning alluvatega. Soovides oma tööelu parandada ja kindlustada, võib Veevalaja seal ette võtta mitmeid küllalt suuri muutusi.
Mõnevõrra hüplikud on ka suhted rahaga. Otsest puudust nagu pole, kuid samas on raha kogu aeg vähem, kui see Veevalajale enesele meeldiks. Kindlasti tuleks vältida raha laenamist – olgu sõpradelt või sõpradele, sest see tooks kaasa kaotusi nii finantsilises kui ka sõpruskondlikus mõttes.

Kalad
Kalade 2020. aasta saab olema ääretult põnev. Võimalusi ja väljakutseid jagub palju ning Kalad saavad nendega suurepäraselt hakkama, näidates end parimast küljest väga erinevates eluvaldkondades.
Kalade ellu tuleb algaval aastal palju erinevaid uusi inimesi. Suure tõenäosusega kujuneb see nii, et iga uus tulija toob tema ellu midagi uut, mis osutub nii kasulikuks kui ka meeldivaks.
Armastuses on oodata murrangulist kevadet. Kalade elurada kohtub ühe lõpmata sümpaatse inimese omaga. Tunded lahvatavad romantilise hooga ning ees ootab hõõguvalt kuum suvi.
Sügisel on aga kaks võimalust, kas sellest suhtest kujuneb kauane, ehk lausa ametlik suhe või siis lõpeb see vaikselt, toomata kaasa meelehärmi, kuid jättes enesest maha hulganisti meeldivaid mälestusi.
Kalade tööelu toob enesega samuti kaasa mitmeid uusi arenguid. Üheks neist on tõenäoliselt soov ja võimalus edasi õppida. Paljude Kalade jaoks tähendab see ka õppimisvõimalusi välismaal.
Rahvusvahelised seosed mõjutavad ka neid Kalade märgis sündinuid, kes parajasti ülikooli ei pürgi. Hästi edenevad nii teaduse, kultuuri kui ka äriga seotud piiritagused suhted.
Areneb ka Kalade ühiskondlik tuntus, seda eriti tänu nende soovile osaleda heade ning mittetulunduslike ideede kaitsmises ja levitamises. Olgu see vähekindlustatud laste kaitsmine või kliimateemade lahedamine, sekkuvad Kalad hoogsalt ning pakuvad oma valmisolekut panustada.
See osutub neile ka väga kasulikuks, kui ka mitte otse rahaliselt, siis vähemalt ühiskondliku tuntuse mõttes, mis omakorda varem või hiljem ka raha sisse toob.

Vaadatud 15021 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi