Abielu mure: kas armukesel üldse on mees või lollitab ta mind?

13.01.2019 16:40
Mariina Rein Foto: Illustreeriv
Kommentaarid
3
Foto:

Siim oli seitse aastat abielus ning ka toreda lapse isa. Suhe kena vallalise Kristiga hakkas arenema tasapisi.

Siim ei olnud kunagi mõelnud, et tal võiks oma naise kõrvalt veel mõne naisega suhe olla. Ta pidas varjamist ja valetamist, mida kõrvalsuhe ikka kaasa toob, pigem ebamugavaks.
Kristi tuli tööle ühte firmasse, mille kontor oli samas hoones, kus töötas Siim. Nad hakkasid juhuslikult kohtuma ja siis rääkima. Kristi kutsus Siimu Facebookis sõbraks ja hakkas vahel mehele kirjutama igapäevastest asjadest.
Naine hakkas Siimule aina enam meeldima ja Siimus tekkis seikluse magus eelaimus.

Salapaar tahtis salapaariks jääda
Ühel öösse kiskunud suhtlusõhtul võttis Siim julguse kokku ja tegi Kristile ettepaneku kokku saada. Nad kohtusid veel paar korda kohvikus ja siis ükskord palus Kristi end koju saata. Ainuüksi Kristi pilk teel koju oli selline, et see kojusaatmine ei lõpe kallistusega korteriuksel. Nii ka läks. Nii sai neist salapaar, kes kohtus vähemalt korra nädalas ja muul ajal saatsid nad teineteisele julgeid sõnumeid. Siim ei unustanud kunagi neid telefonist kustutada.
Siimule meeldis väga, et Kristi ei võtnud kunagi jutuks nende ühist tulevikku, seega teemat, et Siim võiks oma naise ja lapse juurest lahkuda. Neil oli teineteisega lihtsalt hea olla ja nad ei teinud tulevikuplaane.

Naine on leidnud mehe
Aga ühel pärastlõunal, kui Siim Kristile helistas, et planeerida kohtumist, ütles Kristi, et ta ei saa Siimu enam vastu võtta, sest ta on leidnud mehe, kes tahab temaga tõsise suhte luua. Siim jäi päris kurvaks, ehkki sai aru Kristi soovist endale pere luua. Siim oli kurb, et tema ilus naudiguterikas elu varises hetkega kokku. Ta küsis kohmetult, kas Kristi hakkab abielluma, mille peale Kristi mühatas, et miks siis kohe abielluda, esialgu prooviks ikka, kas kooselu sobib.
Järgnevad päevad ja nädalad Siim justkui keeldus uskumast, mida Kristi talle öelnud oli. Ta saatis Kristile vahel igatsevaid sõnumeid ja püüdis suhelda, nagu Kristi poleks midagi tollest mehest rääkinud. Kui see ei aidanud, küsis Siim paar korda otse, ega Kristi ümber pole mõelnud. Kristi vastas kindlalt, et ta pole ümber mõelnud ega saa enam suhelda, sest ta ei saa olla abielumehe armuke, kui tal on kindel suhe teise mehega.

Uus kutse naiselt
Paari kuu jooksul harjus Siim kuidagi ära, et Kristiga ta vist enam kokku ei saa. Ta loobus Kristiga suhtlemast. Ühel pärastlõunal sai ta Kristilt sõnumi: „Ka saad õhtul minu juurde tulla?“ Siimu südamevalu ja trots olid kohe meelest läinud ja ta kinnitas, et saab. Kõik oli jälle nagu enne. Kui nad teineteise kaisus lamasid, küsis Siim, mis Kristi ja selle mehe vahel juhtus. Kristi vastas, et midagi ei juhtunud, ta lihtsalt otsustas endale ühe seikluse lubada.
Siim helistas viie päeva pärast julgelt Kristile, et kokku saada. Naine ütles, et ta on ju öelnud, et ei saa enam kohtuda ja Siim teab põhjuseid. Siim sai pahaseks ja hüüdis, et lõpeta see lollitamine, aga Kristi lõpetas kõne. Siim oli jälle tükka aega kurb ja löödud, sest tal oli tekkinud lootus.
Nüüd saatis Siim mõttes naise kuradile ja pühendus jälle rohkem pereelule.Ja jälle tuli kutse
Kuu aeg hiljem saatis Kristi samasuguse sõnumi: „Kas sa saad õhtul minu juurde tulla?“ Jälle vastas Siim kohe, et saab küll. Hiljem tahtis Siim jälle Kristi uut suhet jutuks võtta, aga naine ütles kohe, et ta ei taha sellest rääkida. Kui Siim küsis, kas nemad kohtuvad veel, ütles Kristi, et eks vaatame.
See oli halb vastus. Siim mõtles järgmistel päevadel, et ta peab sellest naisest n-ö vabanema, muidu ta saab kogu aeg haiget. Samas kahtles ta juba, kas Kristil üldse on mingi mees või üritab ta teda kodust naise juurest enda juurde meelitada niisuguse lollitamisega. Jälgi mingist mehest Kristi korteris ei olnud. Ka Facebookis polnud mingit märki, et Kristi oleks suhtes.
Kui kahe kuu jooksul Kristi Siimu enam külla ei kutsunud, küsis Siim ise, kas ta võib külla tulla. Kristi ei vastanud. Ta ei vastanud ka Facebookis esitatud samale küsimusele ja kustutas Siimu oma sõprade hulgast. Nädal hiljem saatis Siim uuesti telefonisõnumi, aga Kristi saatis vastu kurva näo.

Lootus hakkas kaduma
Nüüd oli Siimule selge, et see suhe on siiski läbi. Ta käis mõned korrad ka Kristi maja juures luuramas, aga Kristi tuli koju üksi. Maja juures ei saanud kaua olla, sest Siim äratas inimeste huvi seal puude taga hiilimisega. Autoga ka ei saanud tulla, sest Kristi oleks auto koju tulles või aknast vaadates kohe ära tundnud. Just seal maja juures luurates tundis Siim kõige enam piinlikkust, et ta on ju abielus ja lapse isa ja luurab siin võõra naise järele.
Ühiseid tuttavaid neil ei olnud, kelle käest Kristi eraelu kohta küsida. Kui Siim üritas Kristit büroohoone fuajees ja maja ees mitu korda kõnetada, ütles naine sorry ja astus kiirelt edasi.
Kristi nägemine tegi Siimule iga kord haiget, aga eriti jahmus mees siis, kui sai täiesti selgeks, et Kristi on rase.
Siim mõtles, et lapse isa võib olla ka tema, aga üks kolleeg, kes ilmselt oli näinud, kuidas Kristi Siimu lähenemiskatseid tõrjus, tuli ükskord Siimuga koos autoparklasse ja ütles, et näe, su pruut üritas ühe vana rikka ettevõtjaga paari minna, aga too ei tulnud oma naise juurest ära. Küll aga olevat mees ostnud Kristile uue korteri ja toetab teda korralikult. Siim oli pigem rahul kui kurb – vähemalt lõppes nüüd teadmatus, mis Kristil viga oli.

Vaadatud 2470 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
elu

Kristi lasi ennast mitmel mehel kargutada.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi