Abielumehe lotovõit: milline ahvatlev naine tutvumisportaalis!

16.04.2017 18:40
Mariina Rein
Kommentaarid
3
Foto:

Elus juhtub ikka, et abielus kirg jahtub ja sellega tuleb harjuda. Kõik aga ei suuda sellega leppida ning hakkavad seiklusi otsima. Abielumees ja tütre isa Janek tegi endale kontod mitmesse tutvumisportaali, pani sinna fotod, millelt teda oli raske ära tunda, ja hakkas naisi valima.

Janek ja Liisa abiellusid kümmekond aastat tagasi, olles enne seda ka mitu aastat koos elanud. Abielluti sellepärast, et laps sünniks seaduslikus abielus.

Kas midagi meeletut ei tulegi enam?
Janekil ei olnud oma naisele mingeid etteheiteid. Nende kooselu oli rahulik ja sõbralik ning ka tütrega meeldis talle tegelda ja suviti näiteks temaga matkadel käia. Aga Janek hakkas mõtlema sellele, et ta on alles 35aastane ja küsis endalt, kas midagi meeletut ta ellu siis ei tulegi enam. Ta ei tahtnud oma naist ja pereelu kaotada, aga tahtis pööraseid seiklusi. Ta nägi lausa pööraselt erootilisi unenägusid, vahel võõrastest naistest, vahel perekonnatuttavatest.
Muidugi ei tulnud perekonnatuttavatega suhte loomine kõne alla, kuigi mõni naine oleks kehakeele järgi selleks vist valmis olnud. Janek tahtis, et tema seiklused toimuks ikka täiesti võõraste naistega.
Janeki pildid olid kenad, kirjutada ta oskas ka üle keskmise ja vastuseid tuli päris palju. Janeki esimene suurem pettumus oli see, et paljud naised solvusid selle peale, et ta otsis ainult seiklust ja mitte mingit muud suhtlemist. Tal õnnestus siiski suhtlema jääda mõne abielus naisega, kes otsisid ka seiklust, aga samas piirasid nende liikumist lapsed. Mehed olid enamasti tööl välismaal. Ta sai kahe naisega kohvikus kokku, aga need ei olnud sugugi nii seksikad kui nende kirjad ja fotod. Pärast neid kohtumisi mõtles Janek, et tema oma naine on ikka palju parem. Aga jätkas ikkagi otsinguid. Lõpuks muutus ta päris kannatamatuks, et ei saagi n-ö skoori avatud, ja kohtus hotellis endast kümme aastat vanema naisega. See oli niisugune kohtumine, et hea oli kokku saada ja see ihaldatud patt ära teha, aga teist korda poleks Janek selle naisega enam kohtuda tahtnud. Tal oli hea meel, kui nad hotelli juures lahku läksid ja ta lubas naisele helistada ning oli sellega pääsenud.

Ilmus tõeline naine!
Teine takistus, mis Janeki naistevalikut lisaks naiste abielule ja lastele piiras, oli pikk vahemaa. Oma naise teadmata ikka lihtsalt teise Eesti otsa ei sõida võõra naisega seksima.
See oli nagu lotovõit, kui mitmesse portaali, kus ka Janek tegutses, ilmus temavanune ahvatlev naine ja pealegi 30 kilomeetri kauguselt! Naine kirjutas, et mees on ta unarusse jätnud ja et ta igatseb taas kirge oma ellu. Janek kirjutas naisele, et ka tema tunneb naise lähedusest suurt puudust, sest oma naisega tal seda ei ole. Nad kirjutasid umbes nädal aega. Selle naisega oli tõesti hea klapp. Lühikese ajaga õppis Janek uuesti armastuskirju kirjutama. Siis, kui nad ühel reedel lõpuks pidid kokku saama, kirjutasid nad hommikust saati ja naine küttis Janekit üles. Siis hakkasid kirjutama, kuidas nad oma abikaasade eest salaja saaks kohtumiseks aega leida ja mida nad kodus valetavad. Ja siis sai Janek äkki aru, et naine kirjutab ju temast ja nende perekonnast. Naine kirjutas sõna- sõnalt, et tema mees läheb sinna ja ütles seda ja seda ning see kõik oli see, mida Janek oli kodus rääkinud, et võõra naisega kohtuma pääseda. Otsaesine täiesti higine, lõpetas Janek naisele vastamise, lootes, et saab veel midagi päästa. Aga oli juba hilja. Mõned tunnid enne seda, kui Janek pidi koju minema, et võtta asjad ja sõpradega n-ö kalale minna, kirjutas naine, et ta ootab kodus ja nad peavad rääkima.Kodusõjas vaherahu
Naine oli ikka täiesti marus ja see kodusõda kestis mitu nädalat, kui Janek ei julgenud ühtegi sõna öelda. Ta kahetses iga sõna, mis ta oma abielu väsimise kohta omaenda naisele oli kirjutanud. Lõpuks ütles naine, et tema hakkab nüüd endale ka teatavaid vabadusi lubama, sest tal on portaalis palju austajaid.
Naine leidiski endale portaalist armukese ja käis mingi aja temaga päris avalikult. Nad sobisid nii hästi, et pidasid plaani ka kokku kolida, aga Janek suutis oma andekspalumisega naise südame siiski pehmeks teha. Naine arvas ka, et tütre suhtes oleks see alatu, kui ta temaga koos võõra mehe juurde koliks. Nad mõlemad andsid lubaduse, et edaspidi enam kunagi võõrastega suhet ei otsi. Paistab, et esialgu see kokkulepe peab.

Vaadatud 4255 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
ohmu

Ikka saab nii loll olla, kui pidada lugu tõeks.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi