Allan Saarmi selle suve suur ­taroennustus: ­juulikuu pakatab ­positiivsusest!

13.06.2021 23:30
Kommentaarid
1
Foto:

Arbujate Kuningas Allan I ladus kaarte ja need räägivad meile nii mõndagi mõnusat – suvi tuleb võimalusterohke.

Ladusin 4 tarokaarti suveks ja septembrikuuks. See kirjeldab üldist tunnetust ja seisundit inimeste meeleolus. Suurem osa rahvast ning valitsejatest on ärganud talvest ja koroonahüsteeriast, ollakse hoolivad ning seatakse kindlamaid sihte.

Ühtsus, töö ja konkurents
Alateadvuses juhib igameest enesusk ja kindlameelsus. Suhtumine on eestlaslikult töine ja asjalik: teen ära, kasvõi nui neljaks. Ollakse pragmaatilised ja arvestuslikud. Samuti ühendatakse valitsuses jõud ühtseks. On vähe neid, kes kahtlevad iseendas. Igamehe mõistust ja meeli juhib, teadmine, et see mida ma teen, seda tasub uskuda sest seda tean kogetu põhjal.
Nagu juba aru saite, on selle suve märksõnadeks kohusetunne ja eesmärkide elluviimine. Juuni on kõva töötegemise kuu, kus muule aega mõelda pole. Kõva tööga saab ka tulemuse. Selleks on aeg soodne ja sobiv. Juulis saabuvad esimesed mahlased töö viljad. On palju positiivseid uudiseid, mille üle kõigil hea meel on. Võib juba kergemalt hingata.

Enesekindlust tuleb juurde
August on juba aeg kus suur osa rahvast on enesekindluse tagasi saanud. Tehakse kindlaid tulevikuplaane ja realistlikke prognoose.
Konkurents saab aga olema karm kuni septembrini. Vahendeid ei valita. Tekivad võitlused iga euro üle. Nii mõnigi saab kannatada, olge ettevaatlikud, usaldama peab ennekõike iseenda sisetunnet. Palju pettust ja sulisid läheb liikvele. Hoidke silmad lahti. 9 korda mõõda, 1 kord lõika!

Allan I
Arbujate Kuningas
allan.saarm@gmail.com
+37258653369Vaadatud 989 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Juss

Allan on muhe vana. Ei hüsteeritse.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi