Andrus Kasesalu usub maavälist elu

12.07.2018 21:20
Hillar Kohv
Kommentaarid
0
Foto:

“Ma olen suhteliselt praktiline ini­mene, aga fantaasia töötab mul hästi. Vähemasti nii ma arvan ise. Kindlasti ei usu ma elu peale surma, samas tahaks loota, et kõik saavad kas uue võimaluse või väärilise palga oma elatud elu tegude eest,” arutleb Andrus Kasesalu.

Kas teie arvates kummitused on olemas või näevad neid ainult psüühiliselt haiged inimesed?
Ma ei usu kummitusi. Vähemasti pole ise kokku puutunud. Ja selles aspektis tahaks ise midagi kogeda või näha, et kummitusi uskuda. Siis ehk hakkaks uskuma. Seni, kuni peab toetuma vaid teiste juttudele ja nähtule, vat niikaua ei usu.

Vaime olete näinud, või on vaimude nägemine samuti haiglaslik nähe?
Ka vaime pole näinud. Pole näinud – niikaua ka ei oska seisukohta võtta.

Mida arvate unenägudest ning kas on olnud ka mõni selline juhus, et unenägu läheb ilmsi täide?
Tõlgendamise küsimus. Ma näen palju unenägusid ja olen aru saanud, et need minu jaoks pigem eelnenud päeva kokkuvõte kui uue päeva ennustus. Otsest seost unenäos ennustatu täideminemisega otseselt ei oska tuua.Mida arvate ufodest ning kas olete neid kunagi kohanud?
EI ole kohanud. Aga maavälist elu usun küll. Kui on meil Maal võimalik elu, siis kindlasti on midagi sarnast olemas ka lõpmatus kosmoses. Üldse olen suur ulme ja fantastikasõber. Absoluutne lemmik on Star Wars. Nii et: Olgu Jõud Teiega! Ja uskuma peab. Millessegi kindlasti. Olgu see siis armastus või Jumal. Uskumine ja lootus annab kogu elule põhjendatuse ja mõtte.

Vaadatud 521 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi