Angela Veerpalu nimetas küsimuste esitajat terroristiks

10.03.2019 22:15
Hillar Kohv Foto: Delfi
Kommentaarid
13
Foto:

Meedias on sportlaste dopinguga seonduv kuum teema juba nädalapäevad ning on teada antud sedagi, et Andrus ja Andreas Veerpalu põgenesid meedia ja avalikkuse eest.

Minagi otsisin kontakti Veerpaluga ning guugeldades leidsin Veerpalu Villa. Saatsin perenaise aadressile mõned küsimuse. Küsimused olid järgnevad.
Miks põgenes Andrus Veerpalu koos oma pojaga avalikkuse eest, kui kõneaineks oli dopingu kasutamine?
Mida on Andrus Veerpalul selle kohta öelda?
Kas valel teel on saavutatud olümpiavõit ning samuti uhke Veerpalu villa?
Tunnistan ausalt, küsimused on teravad. Aga – suusaspordisõprade pettumuski pole just väike olnud. Ja, väljaspool Eestit ei imesta tabloidajakirjaniku selliste küsimuste üle mitte keegi.
Esimese hooga ei tulnud neile küsimustele mingit vastust ning saatsin paar kirja veel, sest mõtlesin, et äkki ei jõudnud minu kiri kohale.
Viimane saadetis minult Veerpalu Villa perenaine e-mailile oli järgnev – nagu näha, ei soovi Angela Veerpalu oma mehe ja poja eest vastuseid anda... Muidugi võib siinkohal vaielda, et kas Angela Veerpalu vastutab oma mehe ja poja otsuste eest.
Nüüd saabus ka vastu: "Tere! Kui jätkate minu terroriseerimist, pöördun ametivõimude poole."
Seega – kirjad jõudsid ikka kohale, aga perenaine ei suvatsenud mulle lihtsalt vastata.
Siinkohal ütleksin kommentaariks seda, et kui Veerpalu pere või Villa sportlased pole piisavalt julged mehed, et meediaga suhelda, siis pannakse n-ö "tanki" perenaine või pereema, kes vabandab oma "tagasihoidliku" poja eest, aga kui siinkirjutaja otse tema poole pöördus, siis... Isegi Sindi paisult päästetud hunt oli leebem!
Siinkohal meenub mulle seegi, et olin saatsin varasemalt Angela Veerpalule kirja ning soovisin Andrus Veerpalult vastuseid oma küsimustele, kui päevakorras oli aastate eest samuti dopingu tarvitamine ning ka siis vastati mulle, et jätku ma neid juba ometi rahule.Vaadatud 2341 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
marssal

Nüüd kogu kogu maailm sai teada kuidas eestlased tippsporti teevad. Pettus ees ja taga.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi