Anne Loho jäeti seksika seikluse pärast päevapealt maha

03.02.2019 18:15
Nelli Teataja Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
13
Foto:

tMuusikaprodutsent Gunnar Loho (63) läks sel nädalal lahku oma kauasest abikaasast Anne Lohost (37). Põhjuseks mehe hirmus armukadedus.

Nimelt oli kaunis lauljatar Anne tutvunud eelmise aasta teises pooles mehega, kellele ta enesest seksikaid pilte ja sõnumeid saatis.
Kuidagi sattusid need sõnumid mehe abikaasa kätte. See ei osanud „saagiga” muud teha, kui Anne mehele edastada. Ja Gunnar omakorda langetas otsuse, et parim viis lahku minemiseks on kogu isiklik kibedus Facebooki seinale suunamine.
«Tere, lugupeetud kaasaelajad! Kuna mu abikaasa tegi avameelse avalduse, siis ei jätnud ta selgitamata ka asjaolusi, et miks jne,» alustab Gunnar oma postitusega.
«Kui Sulle (mulle) saabuvad sellised toredad pildid, mis on saadetud oma armukesele ja mille tema lugupeetud abikaasa leidis oma abikaasa telefonist ning saatis mulle alljärgneva tekstiga, siis tekib ikka küsimus, et miks, milleks ja kuidamoodi peaksin sellise inimesega koos elama ja vaeva nägema ühise ürituse ja vaeva nägema laguneva perekonna kooshoidmisega,» kirjutab ta.
Seejärel kirjutab mees, kuidas ta nägi peaaegu kaks aastat positiivse lahenduse leidmisega vaeva, kuid ometigi jooksis kõik liiva. Gunnari sõnul elab endiselt armas abikaasa nüüd juba uue mehega.
Edasi pritsib Gunnar Loho sappi sel teemal, et Annel tuleb nüüd tööl käies elada vähem kuulsat elu kui koos temaga. Nimelt läks Anne kohe pärast skandaali tõusmist tööle kvaliteetset magamistoasisustust pakkuvasse ettevõttesse.
Facebooki seinal võttis sõna ka Anne Loho, kuid erinevalt oma eksmehest jäi ta vaoshoituks. Andis lihtsalt teada, et lisaks abielule on lõppenud ka koostöösuhe ning et kuna ta ise ei oma esinemisteks vajalikku tehnikat, on ta sunnitud lähemad esinemised tühistama.Vaadatud 3747 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
suure vituga eided

saavad abi hobusetallist

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi