Anu Saagim osaleb tõsielusarjas “Farmi Suomi”

08.03.2020 17:20
Mariina Rein Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
2
Foto:

Anu Saagim osaleb koos Soome tuntud inimestega Soome tõsielusarjas “Farmi Suomi”, mille esimene osa on eetris 19. märtsil.

Saagim hakkab teleelu elama väga põnevas seltskonnas, kuhu kuuluvad suusalegend Juha Mieto, üks endine tippsuusataja Jari Isometsä, Miss Soome Alina Voronkova, youtuber Jaakko Parkkali, räppar ja youtuber Seksikäs-Suklaa ehk Seksikas Šokolaad, laulja Katja Kätkä, müügijuht ja endise kuulsa mäesuusataja Kalle Palandeeri naine Riina-Maija Palander, Soome naiste jäähokikoondise väravavaht Noora Helena Räty, endine poksija Amin Asikainen. Miss Soome 2012 ja modell Sara Chafak ning kolm korda Soome “Suures venna”  realitys osalenud ja 2012 Mr. Gay Finland finaalis osalenud Niko Saarinen.

Algelised elutingimused
Telesari on juba valmis filmitud ja seda hakatakse näitama Neloneni kanalis alates 19. märtsist kell 20 – 21.25 igal neljapäeval. Osaliste elutingimused on üsna algelised ilma igasuguste mugavusteta ja neil tuleb teha palju füüsilist tööd. Loomulikult pole neil telefone ega televiisoreid. Pesemine ei toimu vannitoas, vaid eemal järves. Sarjas saavad tuntud inimesed saatejuht Juuso Mäkilähdelt iga päev ülesandeid, mida ei ole lihtne täita. Iga nädal saadavad osavõtjad kaks endise seast kahevõitlusele, mille kaotaja läheb koju. Sarja võitja saab auhinnaks 30 000 eurot. Eestis tegi TV3 2003. aastal tõsilelusarja “Farm”, kust me saime endale Farmi-Gabrieli.
Anu Saagim jagas saate kohta eelmise aasta oktoobris väga lühidalt muljeid Kroonikale, rõhutades, et kõik saates toimunu on saladus, millest ette rääkida ei tohi.
Kroonikale rääkis Anu Saagim et kohe esimesel võttepäeval sai ta ühelt osalejalt jalaga näkku ja järgmisel päeval teiselt osalejalt kartulikotiga vastu pead. Iltalehtile tunnistas Saagim, et ta ei olnud nõus kaamerate ees alasti ujuma minema, sest raha maksti liiga vähe. Ja lisas, et kuigi võtetel oli üldiselt lõbus, ei teeks ta seda uuesti, sest ei suuda 30 päeva keset metsa istuda. Samuti ei tahaks ta enam teha mõttetuid asju, näiteks vedada heina ühest kohast teise ilma mingi kindla eesmärgita. Saagim oli lootnud, et saab saates kuu aega olla kenasti ilma alkoholita, aga kohe, kui võistlejad kohale jõudsid, serveeriti punast veini ja veini jätkus ohtralt kuni lõpuni.
 
Elu üksikus maakohas
Riina-Maija Palander andis hiljuti pika intervjuu ajalehele Ilta-Sanomat, kus peateemaks tõusis hoopis tema välimuse muutus – blondide juuste asemel on ta nüüd täiesti mustade juustega ja ütleb, et tüdines ära juuste blondeerimisest.
Leht kirjutab tema kohta, et kuna Riina-Maijal ja Kallel on Reestis mõis, siis maatööst on tal vast parem ettekujutus kui enamikul teistel osavõtjatel. Samas ütles Riina-Maija lehele, et kuigi võiks arvata, et ta oli mõisatööga kursis oleva inimesena seal saatesarjas eelisseisundis, siis seda tegelikult ei juhtunud ja kõik olid sama tasemel. Tema eeliseks kujunes tema enda arvates siiski see, et ta oli harjunud olema kõigist äralõigatuna maal ja omaette. Raskem oli see, et tuli olla selles üksikus maakohas koos 11 võõra inimesega ja tulla nendega toime. Tema ei tundnud enne saadet ühtegi inimest oma 11 kaaslasest. Ta ei läinud sinna võistlema, vaid uudishimust.
Riina-Maijal on Kallega koos kolm last. Neile kuulub Eestis Ontika mõis, aga neil on kodu ka Soomes Vantaas. Kaua aastaid elasid nad Prantsusmaal, kus neil on praegugi elamine alles. Kuna Riina-Maija sai ahvatleva tööpakkumise Soomest, kolisid nad aasta tagasi kodumaale ja naine on nüüd suure logistikaettevõtte müügi- ja turundusjuht.
19. märtsist alates näevad siis ka televaatajad, mida Soome avaliku elu tegelased kaamerate ees tegid ja rääkisid.Vaadatud 805 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
lugeja

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/anu-saagim-eestlased-on-idioodid?id=6310276 https://www.ohtuleht.ee/145910/eestlased-on-idioodid-

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi