Ära partnerile nii ütle!

26.12.2021 23:25
Saatus & Saladused
Kommentaarid
1
Foto:

Pühade ajal võiks mõne asja ütlemata jätta... Toome ära viis lauset, mida suhtes olles kuigi meeldiv kuulda pole. Kõik on täiesti inimlikud mõttekäigud ja väljendused, aga käiku lasta võiks nad pigem neutraalse sõbraga lobisedes.

1. “Aga minu eks…”
Paljudel on õnnestunud oma eksidega häid suhteid hoida ning tihti jäädakse peale suhte lõppu lihtsalt sõpradeks. Kuid praeguse partneri võrdlemine eksiga on üks halvematest asjadest, mida teha saab. See tekitab kallimas kahtluse, et võibolla pole sa endisest kaaslasest üldse üle saanudki?

2. “Ma pole ise ka kindel, mida ma tahan.”
Loomulikult tuleb suhtes olles ausaks jääda, aga on asju, mida ei tuleks kõva häälega kuuldavale tuua. Kui sinu tunded on segased, ei pea sa sellest kohe oma kallimale teada andma. Mõtle enne asjad rahulikult läbi. Suhtes peab stabiilsus olema ja selle lause ütlemine näitab partnerile, et ta ei saa sind täielikult usaldada.

3. Vaikimine
Kui partner üritab sinuga suhelda, siis ära ole lihtsalt vait! Ka kuulamine on aktiivne protsess ja kui sa selles ei osale, tunneb partner, et sa ei toeta teda piisavalt. See omakorda ei lase tal sind usaldada.

4. “Ma ei saa aru, millest sa räägid.”
Tülisid esineb igal paaril - selles pole midagi imelikku. Kuid ära unusta, et pead ka partneri argumendid ning põhjendused ära kuulama ja püüdma neid mõista. Kui ta end halvasti tunneb, siis proovi aru saada, miks see nii on. Ära käitu nii, nagu kallima jutt oleks ebaoluline. Ära jäta muljet, nagu tema räägitav oleks sinu arvates mingi väljamõeldis.

5. “Mida? Mul on kõik hästi. Kõik on lausa ideaalne!”
Ole nüüd - miski siin maailmas pole ideaalne! Kui mees sinu käekäigu kohta pärib ja sina talle nii vastad, siis saab ta kohe aru, et midagi kahtlast on teoksil. Ta näeb, et sa pole temaga aus. Suhtes olles võib vahel olla ka haavatav - see näitab, et sind saab usaldada.Vaadatud 1191 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

PARTNERILE ÄRA IIAL ÜTLE EI ,KUI TAL ON SEXI SOOV

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi