Arnold Oksmaa kaitseingel on Soome Elina

20.04.2020 14:30
Hillar Kohv
Kommentaarid
0
Foto:

Kõige imelikum seik oli mul Kalamajas enne kasuema surma, kus öösel sähvatas mu magamistoas valgus ja ma oleks nagu unes tõusnud pool meetrit ülespoole – karjusin unes, aga keegi ei kuulnud.

Kui silmad avasin ja ehmatasin, oli öö ja nagu midagi poleks juhtunud, see oli vist mingi märk või valguskehasse minek, või andis kasuema oma jõu mulle enne oma surma. Kõik on alati millegagi seotud ja usun väga teispoolsusse ja sensitiive ning selgeltnägijaid.

Kas sinu arvates on teispoolsus ehk elu pärast surma olemas?
On ikka olemas, ja täiesti usun sellesse – peale surma elame kindlasti teises kehas edasi!

Ehk oled kuidagi kohtunud mõne kalli kadunud hingega teispoolsusest? Kas sulle on antud märku, et ära tee nii või tee teisiti?
Peale kasuema Milvi Priksi surma 2015. aastal nägin teda unes oma raskemal ajal, kui tahtsin alla anda ja olin ikka väga maas, ta suudles mind unes otsaette ja ütles, et sa pead tugev olema, üles ärgates oleks ta minuga nagu samas toas olnud.

Kas sul on oma kaitseingel? Kes see on?
On ikka olemas, ja see on hetkel Soomes elav Elina, kes mind oma juurde elama võttis, ta hoolitseb ja vaatab, et minuga oleks kõik korras, ta usub inglitesse.
Arvan, et ma ise olen ka üks ingel Eesti rahva seas.

Kas oled käinud mõne selgeltnägija-ennustaja juures ning lasknud ennustada? Kas see on täide läinud?
Ei ole kahjuks veel käinud selgeltnägija juures, aga Eestis oma sõul kohtusin Toomas Ariaga ja ta ütles, et mul on väga eriline side maailmaga ja olen kuidagi väga eriline poisslaps. Aga tulevikus sooviksin küll sensitiivi või selgeltnägija juurde minna.

Kui oled vaadanud kellelegi kaua ja pidevalt otsa, siis ehk oled näinud selle inimese puhul midagi?
Mõningad märgid inimeste puhul tunnen ära ja kuidagi ka iseloomujooned, sest olen elus nii paljude inimestega kohtunud ja elu õppinud.
Mõnele inimesele otsa vaadates tunnen ära kurja poole ja teiselt poolt väga kurva elu ja rasked hetked – silmadest näen väga palju.

Kas oled näinud sageli selgeid unenägusid? Kas need on kuidagi ka ilmsi täitunud?
Oma unenägudes ma tihti lendan nagu Peter Pan. Mul on väga sügavad ja tähenduslikud unenäod – paljud asjad või juhtumised nagu oleks kuskil mu elus olnud, siis tulebki meelde, et unenäos olen tihti neid ette näinud.

On sul olnud mõni enne, mille järgi oled tegutsenud – teinud midagi või jätnud tegemata, sest enne on andnud mõista, et siis läheb halvasti?
Enne, väikse poisina, oli mul kogu aeg hüljatuse tase väga kõrge –  olen üksi ja ei ole vanemaid ja kedagi, ning ka elu lõpuni jään üksi. Saatuse tahtel ju mu vanemad väiksena mu hülgasid ja olin ilma kelletagi. Kasuema surma järel jäin täiesti üksi ja ei olnud kedagi, ning nüüd oma kiire elutempo ja esinemiste tõttu olen taas üksi. Täiesti usun ennetesse ja saatusesse ja meil kõigil on oma saatus ja hetked – keegi nagu teaks, kuidas ja mis juhtub.Vaadatud 1126 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi