Arnold Oksmaa leidis Moostest seksisõbratari

15.09.2019 20:20
Hillar Kohv
Kommentaarid
7
Foto:

6. septembril Tartus kultusbaaris toimunud "Suvelõpusimman" sõustaari Arnold ­Oksmaaga jääb kindlasti paljudele kauaks meelde, sest rahvast oli meeletult palju ning kõik soovijad ei pääsenudki sisse.

Rahvas voolas Sodiaaki nagu merelaine tormiga ning Arnold Oksmaaga sooviti teha palju pilti. Kuna olime peitnud Arnold Oksmaa ära privaatruumi, siis mängisin seal ka korrapidajat ning hoidsin Oksmaa fänne tagasi, et nad korraga suure karjana baari köögiruumi sisse ei saaks tulla. Ohjamine oli väga raske, sest paljud soovisid ka siinkirjutajaga pilti teha.
Tuntud persoonidest jäid silma strippar Marco Tasane, Manona Paris ja Krister Paris ning Urmo Tamm.
Kui kell hakkas juba 22 saama, hakkas rahvas Sodiaaki sisse tulema ja trepil oli pikk järjekord. Rahvas aina tuli ja tuli ning tuli. Võimatu oli baaris ringi liikuda ning esinejatel oli väga raske esineda, kui baaris oli saunakuumus ning inimesi nõnda palju, et vajuti suisa esinejatele vastu.
Arnold võeti vastu ­vaimustuskarjetega
Hästi võeti vastu ŠpiiliMiilit, Dark Velvetit, Hillar Kohvi ja DJ Heikit, aga kui öeldi, et nüüd on rahva ette tulemas Arnold Oksmaa, siis rahvas kiljus ja karjus, “Arnold lavale”.
Oksmaa sooviks oli see, et talle pandaks lavale tool, mille peale ta saab astuda, et rahvas teda paremini näeks ning nii ka tehti. Publik oli väga sõbralik, aga leidus siiski ka üks n-ö must lammas või oinas, kes viskas Oksmaad kahe joogiga, mis olid plastiktopsis.
Joogid lendasid vastu Sodiaagi seina, aga ka Arnold sai nendega korduvalt pihta ning korraks isegi ehmus ja lahkus seetõttu toolilt. Ta kogus end koheselt, astus tooli peale tagasi ning sõu jätkus sajaga edasi, kuni kella kolmeni öösel.

Pidu tänaval ja seksiseiklus
Väärib märkimist, et viimati esines Arnold Oksmaa Eestis aastal 2013, tehes seda toona koos soomlaste legendi Matti Nykäneniga.
Nüüd oli põhiliselt Soomes elaval Arnoldil kaks põhjus Eestisse tulla. Esiteks tema 40. sünnipäev, teiseks aga DJ Heiki Hainsalu kutse.
Viimase kohta jagub Arnoldil üksnes kiidu- ja tänusõnu – kõik, mis puudutas tema esinemiseks ettevalmistust, esinemist ennast ning Eestis viibimise aega, oli korraldatud soojalt, professionaalselt ja inimlikult.
„Aga seda, et ma eestlaste hulgas nii populaarne olen, ei oleks ma julgenud lootagi,” tunnistab Arnold ja jutustab, et kuna Sodiaagis oli vahepeal tõsine saunakuumus, käis ta baari ees värsket õhku hingamas ning avastas sealt alternatiivse peo – tema fännid, kes polnud baari mahtunud, aga kellel avanes nüüd võimalus temaga pilte teha.
Pärast pidu juhtus Arnoldil, kes on end alati geiks nimetanud, ka väike seksuaalne seiklus – nimelt sattus ta Moostes naisterahva kaissu magama.
„Eks ma olen vist, jah, pigem, biseksuaalne,” tunnistas mees hommikul veidi häbelikult. Ning lisab sedagi, et tema gei-elu sai alguse lastekodust, pärast trenni teiste kuttidega duši all.
Ent seks seksiks. Kõige olulisem on, et Arnoldi tähelend Eesti veidi kummalises sõutaevas pole kustunud ning arvata on, et lõbusaid esinemisi tuleb veelgi.

 Vaadatud 9808 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Kolmandaks

Hillar hoidis jalgu

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi