Asi selge! See mees on sinu jaoks!

22.01.2023 23:30
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
5
Foto:

Kui oled kohtunud uue toreda mehega, kellega suhtlus klapib või oled pikaajalises suhtes mõtlema hakanud, kas jääte kallimaga ikka lõpuni kokku, on hea teada järgmisi märke.

1. Ta mõistab sind
Kui oled koos õige mehega, tundub sulle, et ta oskab su mõtteid lugeda. Ta aimab, mida sa vajad ja teab täpselt, mida öelda ja teha. Sulle tundub, et ta lihtsalt mõistab sind. Oma sisetunnet tasub usaldada, see enamasti ju ei valeta.

2. Ta on valmis sinu nimel pingutama
Pärast esimest kohtingut uurib ta, millal sind uuesti näeb. Kui olete kohtamas käinud kolm kuud, küsib ta, kas soovid olla tema tüdruksõber. Ta on alati valmis sinu nimel tegema järgmise sammu. Temaga koos olles tunned end hästi ja ta üllatab sind pidevalt armsate tähelepanuavaldustega, mis su tuju heaks teevad.

3. Sa tunned end armastatuna
Need väikesed asjad, mida ta sinu heaks teeb, tekitavad sinus erilise tunde. Ta avaldab sulle armastust, mitte sellepärast, et sina seda esimesena ütlesid, vaid sellepärast, et ta tunneb, et tahab seda teha. Tema jaoks ei probleem ka parandada sinu autot või valmistada teile süüa.

4. Sa ei kujuta oma elu ilma temata ette
Kui mõtled tulevikule, on su kallim alati sinu kujutlustes - sa lihtsalt ei oska ega soovi näha elu ilma temata. Ka tema tunneb nii. See tähendab, et te ei jaga mitte ainult ühist olevikku, vaid teete ka koos tulevikuplaane.

5. Ta lubab sul olla sina ise
Kõige õnnelikemates suhetes inimesed ütlevad, et saavad jääda paarisuhtes iseendaks, aga ometi jagada ühist elu ka kaaslasega. See tähendab justkui saaksid parima mõlemast maailmast.

6. Sa tunned end olulisena
Sul ei teki isegi küsimust, kas oled tema jaoks tähtis, sest tema käitumine annab sellest selgelt märku. Meie kõigi elud on kiired, aga kuidagi suudab ta su siiski esikohale seada, ilma et peaks tähelepanuta jätma enda sõbrad ja hobid väljaspool teie suhet.

7. Seks on hea
Selleks, et seks oleks tõeliselt hea, peab vastaspool meie jaoks olema atraktiivne ja veelgi parem, kui meil on vastaspoole vastu tunded. Nii tunneme end kaaslase seltsis mugavalt ja suudame end kogemuse nautimiseks lõdvaks lasta. Õige kaaslasega on seks hea ja mees mõistab, et rahuldustpakkuv vahekord tähendab mõlema poole vajaduste eest võrdset hoolitsemist.Vaadatud 832 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Loomaaid on jama!

Roni parem kuskile talli, seal on elu!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi