Austaja murdis naise elamisse: "Kellega sa siin hoorad?"

07.10.2018 22:40
Hillar Kohv
Kommentaarid
5
Foto:

Peiupoiss seisis varahommikul voodi juures ja küsis, et tulin vaatama, kellega sa siin ­hoorad. Noorik ei saanud aru, kas see oli unes või ilmsi.

Maiel on olnud elu väga värvikirev ja seda eriti pärast seda, kui ta oli ühes raadio kosjakontori saates osalenud.
Pärast seda, kui Maie oli ühe raadiojaama otseeetris rääkinud ja kirjeldanud meest, millist ta oma ellu vajab, oli Maie telefon kosilaste kõnedest suisa punane ning Maie ei saanud enam rahu päeval ega ka öösel.
Mõne peiupoisiga ta rääkis telefonitsi pool ööd või enamgi ning valis siis mõne kosilase kõnede põhjal välja, et kellega võiks ta kohtuda.

Peiupoiste tulv
Üks kutsus teda kaugele soojamaa-reisile ning teine oma kaunisse kodusse perenaiseks. Ühte peigmehe kandidaati ta usaldas sedavõrd, et käis tal külas ning viis osa oma kraamist tema juurde. Kuna Maie on ise hingelt maakas, siis talle sellised kõrgelt haritud ja ülemuse tüüpi peigmehed ei sobi ning sellele peiupoisile tegi ta selgeks, et temaga voodielust ta huvitatud pole. Mõistagi see suhe ei võtnud vedu.
Ühe teise mehega klappis Maiel aga seks ning see mees oli ka tehnilise taibuga. Mees aitas tal vajalikud asjad korda teha ning öösel tehti voodikääksatused ka ära ning asi "vosem", nagu kadunud Kärna Ärni ehk Uduvere Ärni tavatses öelda.
Ühe peiupoisiga klappis Maiel jutt hästi ning lobiseti suisa pooled ööd, aga Maie kohtumisega ei tahtnud kiirustada. Küll aga oli kohtumisega kiire sel peiupoisil endal. See mees uuris välja Maie elukoha aadressi ning ühel kenal varahommikul otsustas peiupoiss Maiet ootamatult külastada ning tungis Maie magamistuppa just siis, kui Maie magas magusat und. Peiu põrutas Maiele otse, et tulin vaatama, et kellega sa siin voodis hoorad ja minuga ei taha kohtuda?
Maie nühkis selle peale oma uniseid silmi ning ei saanud aru, et kas ta näeb alles und, või on see ilmsi? Kui ta ikka sai aru, et ta enam ei maga ja mees seisab ta voodi juures tõepoolest, siis sai muidugi peiupoiss oma ootamatu külaskäigu eest maotäie sõimata, et ta julges kohe talle voodi ette ilmuda ning selle tulihingelise armastajaga lõpetas Maie suhte ära koheselt.

Oma jope parem
Kuna siis hakkas Maiega suhtlema tema eksmees Mart, siis otsustas Maie võõrastega jauramise lõpetada. Sest mehepojad, kellega Maie oli suhelnud kosjakontori kaudu, polnud üks­ki Maie maitsele vastavad. Raha ja rikkust neil näis olevat, aga voodisse ta neid kutsuda ei tahtnud.
Maie eksmees Mart oli leidnud endale vahepeal head töökohad ning hakkas Maiele kalleid kinke tegema ning Maie leebus ning leiab, et Mardiga nn visiitabielu sobib ka. Kui sulle ikka eluks vajalikke asju ostetakse ja kingitakse, siis võib ju sõber olla, leidis Maie.
Oma kosjakontorist saadud meeste peale tagasi vaadates muigab Maie, et sellest võiks suisa raamatu kirjutada. Maie ütles, et "lihaturul" on elu kirev. Üksluisele ja igavale elule oli see seiklus põnev.Vaadatud 2693 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
arvi

Sellisele mehele tuleks ust näidata Ükski naine, ega ka mees pole teise omand. Seega see mees, on puht jobu kui ta teist inimest enda omandiks peab. Selline suhe ei jää pidama ega kestma.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi