Deodorant päästab päeva kui sul on kiire

30.09.2021 11:55
Kommentaarid
3
Foto:

Miks deodoranti kasutada

Igapäevase hügieeni olulise osa moodustab loomulikult hommikul ärgates värskendav dušš või vannis käik. Tihti aga on kiire ja pingelise elutempo tõttu aga peagi tunne, et tahaks peagi jälle duši alla minna. Seda eriti suvisel ajal, kui päevased õhutemperatuurid kerkivad kõrgele ja soe päev ajab isegi kõige lihtsama tegevuse korral higistama. Sellisel juhul aitab peale pesemist tekkival värskustundel kaua püsida ja kesta just nimelt deodorant. Deodorandid on igapäevase hügieeni oluline osa, kuna aitab vähendada higistamist ning vältida ebameeldivate kehalõhnade teket. See on ka peamine põhjus, miks on deodorandi kasutamine paljude inimeste igapäevase rutiini oluline osa.

Deodorant on praktiline kaaslane kõikjal

Lisaks sellele, et deodorandid on suurepärane abiline hügieeni hoidmisel ja säilitamisel ka kõige pingelisema ja pikema päeva vältel, on deodoranti ka praktiline ka endaga kaasa võtta. Deodorant on piisavalt väike ja mahub hõlpsasti käekotti või trennikotti ning seda on hea mugav kasutada näiteks tualetis käies või ennast riietusruumis kiiresti värskendada. Selliselt on värskus ja hea enesetunne sinuga alati kaasas, ükskõik kus sa ka ei viibiks ja sõltumata sellest kui pingeline päev ka ees ei oota võid ennast tunda enesekindlalt ja hästi. 

Mida deodorandi valimisel arvestada

Deodorante on saadaval väga erinevate omaduste, pakendi ja sisuga ning sobiva deodorandi valimisel tuleb arvesse võtta mitmeid erinevaid asjaolusid. Saadaval on pihustatavad deodorandid, rulldeodorandid, pulkdeodorandid ning antiperspirandid. Sõltuvalt deodorandi koostisest sõltuvad mitmed deodorandi omadused. Tundliku naha korral  tuleks valida võimalikult nahasõbraliku koostisega deodorant, mis ei ärrita tundlikku nahka, kuid on samas värskendav ja pakub kaitset higistamise eest. Suure päevase aktiivsuse korral või liigse higistamise korral on saadaval tõhusa koostisega deodorandid, mis sisaldavad spetsiaalseid koostisosi, mis aitavad higistamist vähendada ja tagada pikaajalise värskustunde ka suurem higistamise või sportimise korral. Osad deodorandid on loodud koostisega, mis aitavad riideid võimalike plekkide eest kaitsta, muutes seeläbi deodorandi nahale kandmise täiesti murevabaks.Vaadatud 645 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Teodor Ant

Juba kommunist Anvelt ütles , et laibad ei haise , kui teodorandiga üle käia.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi