Eesti selgeltnägijad ei taha Marisest eriti rääkida

12.01.2020 20:20
Hillar Kohv
Kommentaarid
6
Foto:

Kõlakas, et võib-olla leiti Matsirannast teadmata kadunuks jäänud Maris Järve säilmed, tekitas nii suurt uudishimu, et tahtsin teada saada, mida meie selgeltnägijad selle loo kohta näevad.

Kuid – oh üllatust! – kadunud noore daami teemal ei taha nad kuigipalju midagi arvata. Kas asi on selles, et nad tegelikult ei näe neid asju või tahetakse vastuste eest raha saada? Mina vastuseid ostma küll ei hakka.

Kohutav kuritegu?
Mõned seisukohad siiski selgeltnägijate maailmast laekusid. Loodetavasti näitab aeg, kellel õigus on.
Maag Hannes Vanaküla aimab ränka kuritegu. „Mul on tunne, et ta vägistati ja tapeti seejärel, et vägistamine välja ei tuleks,” ütleb ta ning soovitab säilmete teemal ära oodata DNA-testi.
Psühholoog ja nõid, Vatsla vanapagan Heino Mart Laisk kinnitab, et säilmed tunduvad Marisele kuuluvat küll. „Aga kas ja miks ta tapeti, ei oska öelda,” lisab Laisk.
Rituaalnõid Keivo Kruus jääb enesele kindlaks, et meedia jaoks ta kuritegusid ei lahenda: „Ma ei saa kahjuks seda kommenteerida. Mul ei ole palutud tema lähedaste poolt seda teemat uurida,” ütleb ta.

Juhuslik õnnetus?
Erandlikuks selgeltnägijaks on tuleproovist tuntud Haldjapiiga, kes küll ei tea täpselt, kus Matsiranna asub, ent tajub siiski, mis võis juhtuda Marisega...
„Tüdruk läks pidutsema, sai kellegagi tuttavaks, imbus kampa. Noored jõid, tegid nalja, muutusid ülemeelikuks, läksid liiale ja siis juhtus midagi. Õnnetus, keegi koperdas, lükkas kogemata ja Maris kukkus. Teate neid kõige lollakamaid kukkumisi, kus eriti kehvasti pea ära lüüakse? Joogine kamp kes tüdrukut ainult eesnime pidi tundis sattus paanikasse. Ja nad matsid ta maha, liiva sisse, kõrkjate vahele. Pärast muidugi ei saanud enam kusagile minna.
Sedasi tajun selgeltnägijana, ega kindel olla ei saa, et nii oli. Kas ta just Matsiranda maeti seda ma ei tea,” jutustab Haldjapiiga.Vaadatud 2815 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Kai

Miks kusagil mujal seda leidu ei ole kajastatud?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi