Eesti Selgeltnägijate Tuleproovi nõid, ukrainlanna Žanna õpetab mõned nipid ja rituaalid

12.11.2018 21:35
Gerli Tiitus Foto: Delfi
Kommentaarid
6
Foto:

Rituaale on väga palju. Üks rituaal ei saa kõiki ühtviisi aidata. Siin mängib rolli iga inimese energia, nii ka iga pere energia. Mina tegelen ruunidega ja nemad minuga. Seepärast on nende abiga ja individuaalselt igaühega eraldi võimalik kõike muuta. Kes tahab ise rituaale teha, siis ma õpetan mõned lihtsad nipid.

Näiteks iialgi ei või ära visata toitu lihtsalt niisama, tähendab, et toidujäänuseid peale pere söögikorda visata prahi sekka. Vaja oleks korjata toidujäänused peale sööki kotti ja öelda: „Mis on söömata, mis on järel, kasvagu minu muredega kokku. Puudus kaob. Külluse rahu saabub perre.“ Pärast tuleb see koti sisu viia loomadele, puude ja põõsaste alla maha, kuid mingil juhul ei või visata üldise prahi sekka.
Et oleks armastus peres, tuleb seda anda edasi põlvkonnalt põlvkonnale, sellega alustada pole kunagi hilja. Õppige istutama puid. Alustama peaks kasvava kuu ajal. Naised naiste päevadel – kolmapäeval, reedel, laupäeval, mehed meeste päevadel – esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval. Pühapäeval ei tohi keegi istutada.
Puukest istutades tuleb lausuda : “Istutan puu aeda kogu minu suguvõsa tuleviku tagatiseks, et suguvõsast armastus ei kahaneks, vaid imelisel moel ilmuks. Et noorematel oleks austus vanemate vastu. Meie peredes oleks armastus. Puu istutan oma suguvõsa haiguste, üksinduse, tülide vastu, et sugulased vabaneksid kaetusest.“
Mitte kunagi õhtuti ärge lugege raha. Laenu teisipäeval mitte anda. Kahaneval kuul kindlasti mitte võtta võlgu – kogu eluks jääte vaesusesse. Minu soovitus oleks: “Kui sünnib noor kuu, võtke vesi tassikesesse ja visake sinna sisse mündike. Iga päev kuni täiskuuni visata üks münt.
Täiskuul nõrutada veest rahakene välja, ja panna see punasesse kotikesse, mis oleks kindlasti oma õmmeldud, kujutades ette, et see kott on võlukott. Sellel, kes nii teeb, raha ei lõpe.
Kotike täidab end ise. Kui raha kotti panna öelda vanne: „Raha pudeneb alati, mitte sealt, aga sinna!“ Ja panna ära, peitu, kõigi silmade eest! Järgmisel täiskuul kui lisada münte. Öelda vanne. Saad rikkaks!

Kuidas end kaitsta?
Kõige käepärasem vahend ja amulett on sool. Kui osta esmaspäeval soola, siis soolatopse peab olema nii palju kui liikmeid peres, ja iga liige soolab oma topsikuga.
Seejärel järgmisel esmaspäeval valatakse soolatopsid kokku ühte kotti öeldes: „Pere on tugev ja loendada nimeliselt ära kõik pere liikmed. Meid ei hävitata, ei nõiuta ära, ei kaetata ei sõna ega teoga. Aamen.“ Ja riputada kotike puu otsa.
Mis see needus üldse on?Needus ekisteerib, see tunne on alati üheselt võetav – see on haigus, kujutlus üksindusest. See inimene ei ole kunagi ei enda ega teistega rahul. Ta kindlasti neelab teiste inimeste energiat. Kes näevad aurat, näevad sellise inimese pea kohal lehtrit. Lahti saada needusest saab ainult tõeliselt hea maagi abil. Inimestel, kellel puuduvad teadmised, on parem mitte sekkuda. Mitteteadlikud, kes võtavad ka selle eest, raha ühinevad automaatselt selle lehtriga. Lehter muutub avaramaks ja suuremaks. See omakorda kasvatab needuse energiat. Tõeliselt võidelda ja hävitada needus muutub üliraskeks. Igal juhul, et sellega toime tulla, on vaja omada teadmisi ja jõudu. Nii on ka amuletiga. Ei ole võimalik, et kõigil on üks ja sama amulett. Siin on oluline inimese energia, tema sünd, karmasidemed ja palju muid tegureid. Kui inimesel on tume pilv pea kohal, siis ta teeb ja soovib halba kõigele elavale, ning siis amulett tema jaoks hakkab töötama vastupidiselt. Hakkab sööma teda ennast ja tema elu. Paljud ei tea seda ja sellest on kahju.Vaadatud 5908 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jeesus Kristus

Sittagi...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi