EKRE poliitikud eelistavad Jaguari maastureid

10.05.2020 20:20
Aivar Pärtel
Kommentaarid
14
Foto:

Nelli Teataja fotograaf pildistas 5. mai hommikul tööle ruttavaid ­riigikogu liikmeid, et tutvuda ­riigikogulaste autopargiga.

Koheselt võib öelda, et sõidukeid oli seinast seina.Üsna kindlalt võib väita, et riigikogu saadikud odavate säästuautodega siiski ei sõida.
Ekre poliitikud eelistavad Jaguari maastureid. Nii Urmas Reitelmannil kui ka Kert Kingol on Jaguar F-Pace maasturid. Jaguari maasturite hinnad algavad 28 400 eurost.
Keskerakonna fraktsiooni kuuluv Siret Kotka eelistab hübriidset Toyotat Camryt. Sedatüüpi autode hinnad algavad lausa 28 700 eurost.
Marika Tuus-Laul aga eelistab Mercedes-Benz C klass sedaani. Ka Taavi Rõivas eelistab Mercedest, kuid hoopis Mercedese väikebussi.
Kõige nunnum auto oli Moonika Helmel, tema keerab Chervolet Sparki rooli. Kõige loodustsäästvama sõidukiga tuli tööle aga Andrei Korobeinik, tema nimelt keeras tõukeratta lenksu.
Signe Kivi aga on otsustanud toetada kriisis vaevlevaid taksojuhte ja tuli tööle taksoga. Paljud saadikud tulid tööle hoopis jala.Vaadatud 1892 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Emil Zatopeck

Pole halba ilma heata, kui puudub aru , saab seda asendada autuga.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi