Eksmees uskus, et ma tahan teda veel alasti ja seksimas näha!

07.01.2018 15:40
Kairit Rebane
Kommentaarid
4
Foto:

Noor naine Mari sai jahmatava üllatuse, kui teada sai, mida tema lahkunud kallim suhtejärgse sõpruse all silmas peab.

„Olen nüüdseks oma eksist pool aastat lahus ja pole temaga suhelnud ka. Meie lahkumine ei olnud ilus nagu paljudel paaridel, kes selle otsuse on teinud,” pihib Mari ja jätkab: „Me ei olnud enne kooselu suured sõbrad ega saa ilmselt olema ka nüüd. Kuigi, mõnikord on sellest isegi kahju, sest eks meil oli ka ilusaid aegu ja koos veedetud hetki ning toredaid matku, reise ja ühiseid hobisid.
Paraku kirg lahvatas kiirelt ja kadus sama kiirelt. Ei jõudnud tekkida muid sügavamaid tundeid...”
Mari tegi otsuse lahku minna ning endise armsamaga enam mitte suhelda. Sel teemal on naisel kindlad põhimõtted: „Sellisel puhul, arvan, et eksiga on vaja suhelda vaid siis, kui on ühised lapsed. Muul juhul tasub võtta oma ritta ja elada oma elu.”

Väga imelik jõuluüllatus
Oma ritta võtmine ja oma elu elamine tuli naisel kenasti välja. Vähemalt ta ise arvas nii. Kuni juhtus kummaline episood, kus naine oma endist meest täitsa uuest küljest tundma õppis.
„Siiski oskas ta mulle korraldada päris huvitava jõuluüllatuse. Mina kahjuks ei mõista seda keelt... ehk et ma ei saa aru, mida ta tegelikult selle kõigega mulle öelda tahtis.
Lugu järgmine... Enne pühi koristades leidsin ühe eksi kalapüügiriista, mis oli talle oluline ja väärtuslik. Kuna ta talvel kalal ei käi, siis polnud ta seda märganud, et see minu juurde jäi. Mõtlesin, et saadan talle siis postipakiga selle vidina ära ja rahu majas.
Paraku olin jõulueelses saginas haaranud postipakiautomaadist vale tšeki ja nii ei saanudki paki teekonda jälgida. Kuna eks ei olnud iitsatanud ka, et ta on selle kätte saanud, hakkasin veidi muretsema ja küsisin temalt messengeris, kas ta on oma paki kätte saanud. Vastus oli lühike ja lakooniline – jah. Soovisime teineteisele ka häid pühi ja ma arvasin, et sinnapaika see jääbki.
Paraku, kui ma mõne aja pärast taas oma telefoni vaatasin, jäi silma, et ta on mulle mingi video saatnud. Pahaaimamatult avasin selle ja ei osanud siis tükk aega miskit kosta. See oli eksi seksivideo. Videol oli peal naise nägu ja ka kõik muud kehaosad, nii et fantaasiaks ruumi ei olnud jäetud!”
Mari on nüüd, paar nädalat hiljemgi veel, väga jahmunud, kui seda lugu jutustab.

Polnudki tasuline?!
Kui video vaadatud sai ja naine veendus, et see tõepoolest tema eksmehe telefonilt tema omale saadetud oli, hakkas ta kaaluma, kas mees võiks ka tema privaatsust samamoodi ohustada nagu selle seksipartneri oma, kellega ta videos hullas.
„Esialgu ma hakkasin mõtlema sellele, et ega tal ei olnud juhtumisi telefonis meist mõnda videot. Jumala pärast! Mine tea, kellele ta seda jagab või mismoodi seda kasutab. Judinaid tekitas see mõte! Õnneks minu mäletamist mööda ta mingeid salvestusi ei teinud.”
Kui Mari tundis, et tal endal midagi karta pole, tärkas temas kaastunne videol nähtud naise vastu.
„Sain päris pahaseks, et ta nii ebaeetiline võib olla selle naisterahva suhtes. Kas see naine ka teab? Kas ta üldse lubab oma videot võõrastele jagada?
Igasugu mõtted keerlesid peas. Siis tuli eksilt järgmine sõnum ja kommentaar: „See naine ei olnud tasuline!“Mida mees ootas?
Mari kehitab õlgu. „No mida! Ma ei saanud üldse aru, miks mees nii kummaliselt käitub ja vastata ma selle asja peale midagi ei osanud.”
Mees aga ei saanud ilmselt rahu. „Igatahes natukese aja pärast saatis ta irvitava emotikoni ja märkis, et ta tahtis kontrollida, kas ma olen temast üle saanud.
„Ilmselt ei ole saanud, kui nii ära kadusid ja midagi enam ei vasta. Ikka ei saa sinuga kõigest rääkida!“ ilmus telefoniekraanile kiri eksilt.
Huvitav, mida ma oleks pidanud vastama? “Hästi paned!?” kõlab Mari irooniliselt ja natuke väsinult, ent õnneks suudab ka ise juba totra olukorra üle natuke naerda.

Vaadatud 3621 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
juku

ei saa mitte midagi aru

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi