Elu Kaitse teab vastuseid

14.04.2019 20:25
Hillar Kohv Foto: TV3
Kommentaarid
1
Foto:

Meil on mitmete õnnetustega seoses palju vastuseta küsimusi. Kas need lood ka kunagi lõplikult lahenevad või kas nende saladused päevavalgele tulevad, seda me ei tea.

Elu Kaitse, kas meil õnnestub saada vastus küsimusele: mis juhtus Võru noormehe Markkus Ansberiga, kes mõni aasta tagasi kadunuks jäi ja senini ei teata temast midagi. Kas Markkus ise vastab sellele, mis tol saatuslikul õhtul Võrus juhtus ning kuhu ta läks, mis edasi sai, kust ta leida?
Võru noormees hukkus läbi tuttavate. Näen vee või soise oja ääres. Keegi teab, kus ta jäi või asub. Enesetapu välistan.

Kas kuidagi või kuskilt saaks vastused selle kohta, miks Estonia parvlaev hukkus, ning kas kapten Avo Piht pääses laevalt nagu korra videokatkes vilksamisi näha oli olnud - kui ta pääses, mis temast edasi sai?
Piht on elus. Kas kinnises haiglas või selle territooriumil.

Kas selle kohta omab keegi infot?
Estonia hukkumine oli etteplaneeritud, kavandatud, mitte juhuslik.

Kui minna Türi pastori Harald Meri ja tema koduabilise Valve Kleini haua juurde, kas sealt võiks  vastused saada sellele, kes nad koletult tappis?
Türi pastor põhjustas elu ajal paljudele inimestele vastuolusid. Kõige tõenäolisem tapja oli professionaalne mõrvar. Süsteemist, aga vormikandja, mitte kriminaal.

Tavainimesel ei õnnestu kindlasti surnutega kontakti saada, kas selleks on vaja erilisi võimeid? Kuidas neid saada, kas iga inimene võib neid omada? Kas see võime peab olema sündides kaasa antud, või on see õpitav?
Olen oma elus palju lähedasi matnud. Kõige lähedasemad pereliikmed ka hingelt. Siit ka hea kontakt teistpoolsusega. Minu lapsepõlves maeti meil kodus veel vanaaja kombe järgi.
Kodused matused olid hingedega kooskõlas. Olen suhelnud surnutega lapsest saadik. Arvan, et pärismaalastel tuleneb see elukogemusega kooskõlas. Elades loomulikult elu, jääb ka surmaga kontakt armastuses püsima.
Suhtluses on surmaseisund sama püha nagu elu täituvus armastuse ning austusega. Samuti on küsimused surnute kohta sekkumine nende hingemaastikule. Peab enne luba omama.
Võõraste haudade juures toimetavad ainult rumalad. Vahest vaimulikud, mustad maagid, ka šamaanid. Targad, lugupidavad ei sekku, ükskõik, kuhu gildi nad ka ei kuuluks.Vaadatud 1312 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
amira

suuremate vargustega,sisse murdmistega on ikka nii ,keegi oma on hulgas-

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi