Esimene kohting lõppes grupiseksiklubis

14.10.2018 20:35
Helen Mandel
Kommentaarid
6
Foto:

Kui Mailis (28) ühest populaarsest suhtlusportaalist alguse saanud tutvusega esimese reaalse kohtumiseni jõudis, polnud tal aimugi, kui kurioosseks üks õhtu kujuneda võib.

„Oleks ma uneski aimanud,” muigab naine ja näitab peeglit oma vannitoas. „Siinsamas peegli ees värvisin enne kohtama minemist huuli ja mõtlesin, et huvitav, milliseks meie tutvus kujuneb...”
Peeter oli Mailisele kirjade, sõnumite ja telefonikõnede vahendusel tegelikult päris meeldima hakanud. Naine tunnistab, et talle meeldisid mehe puhul nii välimus, mida Facebookis olnud fotodelt nägi ja mida videokõne ka kinnitas, kui ka suhtlusoskus.
„Sarmikas mees,” hindas Mailis uut tutvust. „Loomulikult oli mul ka teatavaid kõhklusi ja kahtlusi,” tunnistab naine. „Püüdsin kõigest hingest mitte sündmustest ette rutata, aga ise mõtlesin ikkagi salamisi, et loodetavasti pole tal peret ning et tegelikult võiksime me temaga päris hästi sobida. Sest mis siin salata, südamepõhjas otsin ma ju ikkagi püsisuhet, mitte niisama-mehi, kellega vahetevahel väljas käia...”
Mailise ja Peetri kohtumine algas igati meeldivalt. Nad said kokku ühes väikeses kohvikus, tõdesid, et mõlemad eelistavad lattet espressole või teistele kohvidele ning et ühist on veel omajagu.
„Mulle meeldis näiteks, et meile mõlemale meeldib reisida. Vahetasime hea tükk aega muljeid linnade teemal, kus käinud oleme. Mõnel hetkel tundus mulle, et Peeter tahaks justkui midagi öelda, aga jätab ütlemata. Aga ma ei süvenenud sellesse.”

Tahaks veel koos olla...
Kui kohvid joodud, jalutasid Peeter ja Mailis rahulikult läbi vanalinna. Mailis tunnistab, et ta tajus, et kohtumine hakkab läbi saama ja tegelikult oli tal sellest natuke kahjugi. Oleks tahtnud veel selle sõbraliku ja toreda mehega koos olla ja teda pare­mini tundma õppida.
Naine otsustas initsiatiivi haarata ning teha mehele ettepaneku veel klaasike veini juua.”Olen sellest põlvkonnast, kus naine võib suhtlemist alga­tada,” muigab Mailis. „Ja et kui see, või siis minu ettepanek, peaks olema talle vastumeelne, siis saabki kiiremini selgeks, et meil ikka nii palju ühist ei ole kui ma lootsin. Ja mis siis ikka, ei pea vähemalt asjatu lootmise peale aega kulutama.”
Peeter vaatas Mailist veini-ettepaneku peale pika pilguga ja ütles, et tegelikult meeldiks talle väga naisega veel aega veeta, aga ta on end juba ühte teise seltskonda ära lubanud.

Väga jahmatav ettepanek
Mailis varjas hoolega oma pettumust ning naeratas mehele. Hetk hiljem aga ütles Peeter kuidagi ettevaatlikult, et ta võtaks naise väga hea meelega oma sõprade juurde kaasa. Kui see tulla tahab...
„Tahan,” ütles Mailis, tagantjärele tunnistades, et veidi liiga kiiresti. Sest kohe selgitas Peeter, et tema sõprade kooskäimispõhjuseks on ühine huvi grupiseksi vastu.
Mailis oli küll šokeeritud, aga kohe „ei!” karjatada ka ei tahtnud. Nii leppisid nad Peetriga kokku, et lähevad koos, aga ei seksi, lihtsalt vaatavad.
Seda nad tegidki. Tegevus toimus ühes Tallinna kesklinna neljatoalises korteris, kus oli hämar valgus, sensuaalne muusika ning tegutses vähemalt viis-kuus paarikest, kes vahepeal ka kolmikuid või isegi suuremaid seksiseltskondi moodustasid.
Mailis tunnistab nüüd, et grupiseksiharrastajat temast ilmselt siiski ei saa. Kas ta aga tahaks veel Peetriga kohtuda, seda ta ka ei tea.
„Tahtsin esimesest kohtumisest enamat kui vaid kohvijoomine,” ohkab ta. „Aga sain liiga palju ja nüüd ei oska sellega midagi peale hakata.”Vaadatud 2988 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Ajanud siis oma tagumik ka seal uurakile,mõne sahmaka oleks vast ikka saanud.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi