FOTOD: TV3 paljastas selle suve suursündmuse

12.06.2024 07:25
Ülo Külm, autori fotod
Kommentaarid
6
Foto:

Eesti telemaastiku üks kõige kõvemaid tegijaid, TV3, andis sel esmaspäeval korraliku ülevaate oma suveprogrammist. Kadrioru restorani Luik kogunes sel puhul reibas ja lustlik teleseltskond.

Kohal olid Kalev Kruus, Taavi Libe, Andres Puusepp, Jürgen Pärnsalu, Eero Reinu, Arlet Palmiste ja paljud teised. Üllatuskülalisena astus hommikusel üritusel üles T.P. ehk kitarriga laulja Taavi Peterson.

Suursündmus on jalgpalli EM

Suvi kuulub jalkale! Tänavuse TV3 telesuve suursündmuseks on muidugi reedel, 14.juunil, Saksamaal algav jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir. TV3 ei näita jalgpallihuvilistele mitte ainult mänge, vaid tähtis osa on ka spetsiaalsel jalgpallistuudiol.

Huvitav fakt. EURO 2024 mõjutab otseselt ka TV3 uudistetoimetust/uudiseid. Igal õhtul kell 19:00. Kuid alates 27. juunist on päevasündmuste kokkuvõte õhtul kahel korral ja ning jalgpallimatšide tõttu lausa erikava alusel.

Uudistetoimetuse rütm jalka ajal teine

Või nagu “uudistepealik” Liina Kanarbik ütles: “Jalka ajal on rütm teine!”

Keda aga prognoosib EURO 2024 võitjaks spordireporter Kalev Kruus ise? “Hispaania!”, andis ta ilma pikemalt mõtlemata teada.

Reisisaated viivad Eesti saartele ja naaberriiki Lätti

Eriti põnevad suvised telesarjad TV3 tunduvad olevat “Läbi suve Taaviga”, “Suvesulased”, muhe motikatuur ”Kurvist kurvi” ja “Kilu seljakotis”. Hommikukohtumise hommikukohvi käigus tutvustasid neid järgemööda lähemalt Taavi Libe, Jürgen Pärnsalu, Arlet Palmiste ja Eero Reinu.

Arlet Palmiste “Läti tuur” (koos Jaagup Kreemiga, motikaretk, “Kurvist kurvi”) tundub neist igatahes veel eriliselt lõbus ja teleka ette naelutav olema.

Läti on avastamist väärt. Erinevus eestlastest on selles, et läti inimesed räägivad läti keeles. Lätis on hinnad keskeltläbi kolmandiku võrra odavamad, kui Eestis. Liepaja on võrratu linn.”, juba “hommikukohvi” ajal pudenes Arletilt hulgi teavet lõunanaabrite kohta. Ning tagatipuks pidi neil lätlastel isegi kusagil keset metsa olema “päkapikulinn”.

Taavi Peterson tuli välja täiesti uue emotsioonidest tulvil lauluga

Muusikalist külakosti pakkunud Taavi Peterson esitas TV3 üritusel vaid ühe laulu. Parajalt kirgliku “Kevade tulek”, mis olla valminud ühe päevaga ja mille tekst olevat isegi mõnele mehele pisara silma toonud...

Miks aga vahepeal Taavist midagi kuulda polnud? “Vähepeal läksin maale elama ja korjasin kukeseeni”, tuli noorepoolselt tähelt humoristlikus võtmes vastus. Mida veel? Loomulikult ei puudu kavast “Kättemaksukontor” ja “Suvekino”.

Vaadatud 2751 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
jalgpallist

kicker.de

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi