Fotoreporaaž: Islami prostituut suudab üleval pidada ka oma turvameest

28.07.2019 12:20
Helen Mandel Fotod: Neeme Reinjärv
Kommentaarid
3
Foto:

Isegi need, kes Koraani hästi ei tunne või kunagi käeski pole hoidnud, oskavad arvata, et tegu on väga range raamatuga, mis kõik lihalikud mõnud ära keelab.

Täpselt sama kuvand on ka islami usul tervikuna – naised olgu kaetud ja seksist ei tohi nad isegi mõelda. Ometi pole maailm nii mustvalge. Tatarstan näiteks on üpris läbinisti islamistlik maa, kus suurim usuvool jaguneb sunniitlikuks ja šiitlikuks islamiks. Sellele lisaks hoitakse au sees ka sufisid ja õigeusku.
Kuid Tatarimaal ringi rännates kohtab ka prostituute. Kes, muide, on täpselt sama muhameedliku taustaga nagu nende kliendidki.
Tatari pealinna Kaasani seksiteenindajaid uudistades jääb silma, et tegu on väga ilusate ja hoolitsetud noorte naistega, kes klanivad ennast sagedamini, kui kass nägu peseb. Kõik nad kannavad supermini ja väga kõrgeid kontsi. Jalad, mida näidatakse, on filigraanselt kaunid.
Tööl käiakse alati koos turvamehest autojuhiga. Iga kliente jahtiva lõbunaise kohta on üks auto ühe mehega. Jääb järeldada, et teenindav näitsik peab teenima piisavalt hästi, et enesele sellist ekipaaži lubada saaks, sest mees ei tundunud peale kaunitari valvamise küll millegagi hõivatud olnud.

Helen MandelVaadatud 2280 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

nüüd ma tean tatari maal saab ka keppi ja odavamat

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi