Fotoreportaaž: Pulmamessil astusid üles ka pesuväel tantsijad

07.10.2018 22:15
Alvar Pärtel
Kommentaarid
0
Foto:

29. septembril toimus Hilton Park Hotellis „Eesti Pulm 2019“ mess, kus olid esindatud Eesti pulmamaastiku parimad.

Messil osalesid moeloojad, fotograafid, ehtekunstnikud, ehtekollektsioonid, iluloojad, lilleseadjad, tordimeistrid, muusikud. Kõik selleks, et nii pulmakorraldajad kui pruutpaarid enne kaunist pidupäeva saaksid kohtuda antud valdkonna professionaalsemate tegijatega.
Moeloojad Riina Põldroos ja Aldo Järvsoo olid messil väljas oma esimese pulmakleitide kollektsiooniga. Põldroosi kollektsioonist leiab palju sära, käsitööd ja ka natuke boheemlaslikule pruudile – igaüks leiab midagi oma maitsele. Järvsoo pakub pulmakleitide kollektsiooniga palju pitsi ja naiselike lõikeid, mis teevad figuurile kauni komplimendi.
Ehtedisainer Tanel Veenre oli messil väljas oma esimeste abielusõrmuste kollektsiooniga. Suurejoonelise pulmamessi kulminatsiooniks sai moeetendus, kus Eesti tunnustatud moeloojad – Embassy of Fashion moesaadikud, Tiina Talumees Moestuudio ning KV Couture Kristina Viirpalu näitasid viimast pulmamoodi. Sensuaalsust lisasid Marc & André lummavas pesukollektsioonis tantsijad.Vaadatud 985 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi