Fotoreportaaž: Vaata iludusvõistlust jääaugus!

03.02.2019 18:20
Aivar Pärtel
Kommentaarid
1
Foto:

27. jaanuaril toimus Viimsi Talisuplusklubi JääRingi ja Viimsi Ranna Lions Klubi ühine spordipäev, kus valiti Viimsi JääKuninganna ja JääKuningas. Külma oli õues -10 kraadi ja veetemperatuur jäi +1 kraadi kanti.

Meeleoluka spordivõistluse kavas oli suplusranna promenaadil moedemonstratsioon, lumeinglite lumes liuglemine ja suplus jäävees. Pingelises konkurentsis valiti JääKuningaks Ken Tikerpäe. Kuninganna tiitli pälvis JääRingi juhatuse valikul Külli Reino. Peale üritust said kõik osalised kuuma sauna külastada, mis asus rannas parkinud Toyota maasturi haagises.
Talisuplus on hea viis enda karastamiseks. Kerge suplus külmas vees stimuleerib keha kohanemisprotsesse ja mõjub hästi immuunsüsteemile ning rasvade ja suhkru ainevahetusele, unustamata külmašoki käivitatud hormonaalreaktsiooni põhjustatud meelehead.
Terve inimene tavaliselt talisuplust kartma ei peaks. Sellegipoolest kaasnevad talisuplusega ka riskid, millele peaksid erilist tähelepanu pöörama vererõhu ja südameprobleemidega inimesed. Neil tuleks enne selle tegevuse harrastamist kindlasti arstiga nõu pidada.Vaadatud 2150 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Taksojuht

Miks nad ujumisriietes on? Võiks ikka päris paljalt olla,oleks huvitavam.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi