Heteromees olla on okei

06.06.2021 23:20
Kristine Kaasonen Illustreeriv pilt
Kommentaarid
6
Foto:

Piirangud on leevenenud, suvesoe hakkab kohale jõudma ning on väga õige aeg üles otsida kapipõhja seisma jäänud kingad, kleidid ja muud naiselikud elemendid, mis pandeemiaaeg on kodukontoris ootele panud. Paratamatult paneb esteetiline naise välimus meestel pead juba pöörlema ning verevarustuse teistpidi käima.

Kontsakinga võlu meestele
Sõitsin nädala sees ühte suuremasse kaubanduskeskusesse, et saata teisele poole Eesti otsa Omnivaga suurem pakk, mis pakiautomaati ei mahtunud. Parkla oli hoolimata keskpäevasest töötunnist silmini täis, kuid märkasin silmanurgas taga otsas ühte vaba kohta, mille ühelpool parkis maasturilaadne sõiduk ning mille kõrval askeldasid kaks meesterahvast oma auto pagasiruumi kallal. Hakates enda autot tagurpidi boksi keerama, nende kahe tegevus ei peatunud ning parkivale autole nad tähelepanud ei pööranud, ent nii kui mu stiletto metallist konts asfaldit puudutas ja kõlks tegi, pöördusid meeste pead 90 kraadi kuklale, mulle öeldi „Colgate“ naeratuste saatel kõlav „Tere“ ning minu tegevust hakati seirama kullipilgul,  kui ma oma suurt kasti enda pagasiruumist välja vedama hakkasin.
Heldimus ja heameel südames ning kontsakinga klõbina saatel tarisin oma raske paki sulgkergelt läbi parkla, saatmas jätkuvalt kaks kullipilku, mis näiliselt siiski pagasiruumi kallal edasi nokitseda üritasid. Hea meel tõdeda, et heteromees olla on ikka okei ning väike pilk tõstab naise enesekindlust ja rahulolutunnet ning kontsaking oli, on ja jääb klassikaliseks pilgupüüdjaks, olenemata aastaajast.Vaadatud 1046 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
uku

sõltub vanamehest- Flavio Briatore

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi