Hiina taimetarga soovitused

12.02.2020 15:15
Müstilised Lood
Kommentaarid
0
Foto:

Taimetark Li Ching-Yuen kujutab endast üht Hiina mõistatust, kelle võib lisada paljude teiste idamaiste mõistatuste kõrvale.

Oma pika elu jooksul praktiseeris ta pidevalt taimeteadust ja iidseid võitluskunste. Loe tema nõuandeid, kuidas elada tervislikult ja hea enesetundega.
Mõtted mitte ainult ei suuda keha haigeks teha, vaid ka aidata kehal taastuda tõsistest haigustest.
Need moodused nõuavad tööd iseendaga, aga investeering tasub end pikas perspektiivis kuhjaga ära. Siin on esitatud meetodid, mis on kehtinud juba kolm tuhat aastat:
• Hakka märkama oma mõtteid. Kuluta igal õhtul viis minutit, et panna kirja see, mida sa päeva jooksul tundsid. Tuleta meelde tekkinud olukordi ja oma emotsioone. Milliseid negatiivseid isikuomadusi see sinu kohta paljastab? Mida kavatsed sa teha homme, et ennast parandada ja neid konkreetseid isikuomadusi muuta?
• Väga tähtis on see kõik kirja panna. See aitab sul oma sisemaailmas toimuvat teadvustada ja ka muutusi läbi viia.
• Püüa rohkem mõelda asjadele, mis su õnnelikuks teevad. See ongi positiivse mõtlemise imeline jõud. Kui sa keskendud meeldivatele asjadele, siis sa otsekui elaksid teistsuguste vibratsioonide lainel ja su keha hakkab end tervendama. Veelgi parem on see, et sinu ellu ilmub suurem hulk häid asju, sest ühel hetkel muutuvad reaalsuseks kõik sinu mõtted, sealhulgas ka probleemid, mis sind häirivad. Keskendu nauditavatele asjadele ja sa näed, kuidas kõik hakkab muutuma.Vaadatud 446 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi