Hobuste pilt katab kempsu akna

30.05.2021 23:30
Hillar Kohv
Kommentaarid
33
Foto:

Tori ei lase end vastikutest zoofiiliajuttudest heidutada ning reklaamib end rõõmsalt suure ja ilusa hobupildiga bussijaama tagaküljel.

Kahju ainult, et pilt tualettruumi akna kinni katab, natuke looduslikku valgust kuluks kempsus käies ikka ära.
Suurt suksude plakatit on võimatu mitte märgata.  See plakat köidab pilku vast isegi rohkem kui kohaliku fotograafi fotonäitus bussijaamas sees.
Torit võib nimetada või tituleerida isegi “hobuste pealinnaksm sest Tori on ju tuntud hobusekasvanduse poolest.
Paraku Tori hobusekasvanduse hobused siiski suurema osa ajast veedavad tegevusetult aias ning ilma teevad seal hoopis Laane Tallide hobused vendade Jaanus Kallaste ja Andrus Kallaste eestvedamisel.
Teatavasti koondati Tori hobusekasvanduses ära isegi inimöövalve ning asendati see kaameratega. Viimasel ajal on olnud meedias juttu sellestki, et Tori hobusekasvandust külastas  kohalik zoofiil.
Tori hobusekasvandus oli tasemel sel ajal, kui seda juhtis Jaanus Kallaste.
Praegusel ajal näeme AK- st tihti saatelõike Tori hobusekasvanduse varssade sünnist. Sportlike tulemustega Tori hobusekasvandus ei üllata juba ammu.
Mina näeksin pigem Tori minibussijaama tagumisel seinal suurt Laane Tallide hobuste pilti, sest need on tegijad.Vaadatud 1035 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Iga sepp...

Sina sitarattast rajakas jää ka oma liistude juurde ja ära haise siin kommentaariumis. Tee omale vaktsiin ära ja adjöö ...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi