Horoskoop: Kuidas võrgutada Kaksikutest meest

26.05.2019 20:15
Eliise Mäesalu Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
0
Foto:

Mõnikord kahtleme, kas meie elus on ikka hooliv ja armastav kaaslane ja esitame endale küsimuse: „On ta ikka minu jaoks see üks ja õige?”

Sageli panevad meid seda küsimust esitama just Kaksikute tähemärgi all sündinud kallimad, sest neis oleks koos nagu kaks inimest. Nii see ongi. See tähemärk on oma iseloomult kõige mitmepalgelisem ja ebastabiilsem.
Kaksikutele meeldib pidev ümberkehastumine. Nad armastavad oma välimuse ja stiiliga katsetada, tihti elukohta vahetada, oma otsuseid ja käitumismaneeri muuta. Kaksikud ei suuda hetkegi paigal püsida ja neid ümbritseb kaootiline energia. Kõik, mis on rutiinne, paneb neid end puuris sipleva linnuna tundma. Nad vihkavad tuimust ja monotoonsust selle kõigis ilminguis. Tavaliselt pole Kaksikud punktuaalsed ja hilinevad sageli. Enamik neist räägib kiiresti ja palju ning on samal ajal halb kuulaja.

Pimesi usaldamise õppetund
Pikaajaline suhe on Kaksikutele paras väljakutse. Kui keegi nende visklevat tormakust kammitseda suudab, siis on see Veevalaja tähtkujus sündinud naine.
Kaksik-mehega koos elades võib juhtuda, et teda esmaspäeval poodi saates, saad teda uuesti näha alles teisipäeval. Sul pole kunagi võimalik kindel olla, kuhu ja kui kauaks ta kavatseb ära minna. Sa pead teda lihtsalt pimesi usaldama ja mitte iga hinna eest sabast kinni hoidma. Kui õpid Kaksiku rahutut hinge mõistma, suudad temaga kohaneda.
Kaksikute tähemärgis sündinud mees pole homme enam see, kes ta oli täna. Ta muutub pidevalt. Nende muutuste taga võivad olla positiivsed kavatsused, püüdlused paremuse poole, kuid sellega kaasneb alati ka teatav üllatusmoment. Kui oled oma loomult hasartse mänguri tüüpi, siis moodustate ideaalse paari. Kuid ainult siis, kui oled enne panuste tegemist endale mängureeglid hästi selgeks teinud...
Vaatamata oma keerulisele ja kahetisele iseloomule, on Kaksikute tähemärgi all sündinud mees väga huvitav ja köitev inimtüüp. See on kõige intellektuaalsem tähemärk ja selles tähtkujus sündinute hulgas on rohkesti geeniusi ja andekaid inimesi. Kaksik-mees on intelligentne, ta loeb palju, omab metsikult head taibukust ja suurepärast keeleannet. Tal on rafineeritud maitse, kombed ja käitumine.

Ühine muutumine
Armusuhe Kaksikust-mehega saab olla lihtne ja meeldiv vaid siis, kui sa ei püüa talle liigselt naha vahele pugeda. Tal on sisemine tuum, oma vaimne mina, mis ainult talle kuulub ja mida ta kellegagi ei jaga. Ainus, keda ta kuulda võtab, on tema ise. Juhul kui suudad oma Kaksikust kaaslase vastakasse iseloomu mõistvalt ja rahulikult suhtuda ega ole liiga õrnatundeline või ülipraktilise meelega, ei tüdine ta sinust kunagi. Ära tõsta mässu oma Kaksikust kallima kahestumise ja sellele vastava elustiili vastu, muutu koos temaga, huvitu elust ja inimestest nagu tema, sest vastasel juhul on teie suhe hukule määratud.
Kaksikute tähemärgi all sündinud mees vajab eelkõige intellektuaalset partnerit, sellist kaaslast, kes talle oma vaimsetelt võimetelt sobiks või kelle ajupotentsiaal lausa tallegi silmad ette näitaks. Vaikne ja häbelik hiireke ei sobi talle päris kindlasti, sest ta armastab intellektuaalset duelli.
Kas selle tähemärgi all sündinud mehest saab sulle truu kaaslane? Jah. Aga ka see on tema puhul omamoodi. Kaksikud on parajad flirtijad, neile meeldib kaunitest ja intelligentsetest naisest ümbritsetud olla ning alati tähelepanu keskpunktis viibida. Kui aga suudad sellist meest mõista ja täielikult usaldada, saab temast truu ja pühendunud partner, kes tunneb armukunsti nii kehalist kui ka hingelist poolt.Pilk maski taha
Kaksikutest mehe puhul ei tule sul tema armukadeduse pärast muretseda. Omandiinstinkt pole Kaksiku loomuomadus ja ta pole kahtlustaja tüüpi inimene. Tema jaoks on armastus- ja inimsuhetel mõnevõrra illusoorne olemus ja ta seab oma kaaslase juures esikohale pigem vaimsed omadused, mitte füüsilise atraktiivsuse. Kaksikutest-mehe jaoks on eriline see naine, kes suudab näha ta maski taha ning mõista teda sellisena, nagu ta tegelikult on. See ongi ainus ja õige tee tema südameni jõudmiseks.
Kuna Kaksikud on kahestumise märk, siis arvatakse mõnikord, et ka lähisuhetes vajab ta mitut naist korraga. Jah, ta vajab kahte armsamat, kuid need ei pea ilmtingimata kaks erinevat naist olema, vaid kaks ühes. Selles peitubki kogu saladuse võti. Kui suudad oma Kaksikutest kallima olemust tõeliselt tundma õppida, on sulle jõukohane ka see mõistatus lahendada.
Kuid mõned põhitõed tuleb Kaksikute puhul siiski meeles pidada.

Mida kindlasti tuleks teha:
* Õppida flirtima. Kaksikud jumaldavad mängu ilu.
* Olla paindlik ja avatud.
* Olla tema jaoks ahvatlev seiklus, kuid jätta ihaldusväärse püüdmatu mulje. Kaksikud armastavad jahti kättesaamatule.
* Laiendada oma silmaringi ja osata olla hea kuulaja.
* Olla kõneosav, humoorikas ja teravmeelne. Ta võib sinuga tundide kaupa õdusalt vestelda, kui su vaimne võimekus talle huvi pakub.
* Meeles pidada, et ka intiimsuhetes eelistavad Kaksikud nutikaid partnereid.
* Osata tema sisemisest vabaduseihast lugu pidada. Temaga koos laieneb ka sinu silmaring ja õpid tõeliselt elu hindama.
* Olla lõbus ja rõõmus. Igavus on Kaksikute suurim vaenlane.
* Mõista tema elavat natuuri ja õppida seda armastama. Suhtu tema väikestesse kelmustesse, tujudesse ja mõnetisse närvilisse olekusse mõistvalt.

Mida kindlasti ei tohiks teha:
* Nõuda, et ta lõpetaks flirtimise ja tema aktiivsust piirata. Kaksikud naudivad flirti ja vastassoo tähelepanu, kuid enamalt jaolt sellega asi ka piirdub.
* Olla ebahuvitav vestluskaaslane või halb kuulaja. Kaksikutele meeldib suhelda ja enda emotsioone väljendada. Nad ootavad ka oma kaaslaselt pidevat eneseväljendamist.
* Olla oma käitumises ettearvatav. Kui soovid Kaksikust mehega pikemaajalist suhet, ole alati valmis ootamatusteks.
* Teda kammitseda ja takistada tal olla tema ise.
* Kui soovid elult viimast võtta, seda mitmekesistada ning argipäeva sisukamaks ja värvikamaks muuta, siis on just Kaksikute tähemärgis sündinud mees sinu jaoks see üks ja õige. Temaga juba igav ei hakka! Aga et teie suhe püsiks erilisena, vajab see pidevat hooldust. Varu kannatust ja temast võib saada su unelmate kaaslane!

Vaadatud 829 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi