Imbi Käbi: Feministid on väga edukad torumehed. Ise kasutan selliseid pidevalt

12.11.2023 23:05
Imbi Käbi
Kommentaarid
6
Foto:

Tere, musid!

Kui meie osakonna Liina mu lekkivat kraanikaussi remontis, leidsin ennast mõttelt, et miks küll näevad paljud feministid ja lesbipaaride isasemad osapooled välja nagu mingid 15-aastased, kuid ülekaalulised Harry Potterid? Neil on uhked paksu tallaga meestekingad, tugevad käed, seitliga poisipea ning Harry Potteri prillid. “Oh, miks, oh, miks?” küsisin ma endalt, sest, vaata, kui ma oleks ainult “õietoiduline”, ei suudaks mina küll ulakat marakratti meenutava memmega suhtes olla.

Anyway, kui Liina oli töö lõpetanud, nööpis ta õlle lahti, haukas tükikese Circle K lihapirukast ja pani mulle käe ümber nagu mõni kolhoosiesimees. “Kas ma olen vaba?” küsis ta. “Liina, sa oled juba kuu aega Maarika “mees” ja ma ei taha teie püha liitu purustada,” vastasin ma. Ta ainult muigas. Tundsin, et on viimane aeg mind vaevanud küsimused letti lüüa.
Liina kuulas mu ära ja vastas, et paksu tallaga meestekingad on mugavad ja vastupidavad, sobides suurepäraselt aktiivseks elustiiliks. “Minu tugevad käed võimaldavad hakkama saada mistahes remonttöödega, olgu selleks siis torutööd, elektritööd. Põrgusse! Võin ka talus sitta loopida kui vaja! Minu poisipea on mugav ja praktiline. Harry Potteri prillide abil ei jää aga hoomamata ükski pisidetail. Olen täpne, nutikas ja suudan leida kiireid lahendusi isegi kõige keerulisematele probleemidele.”
“Okei, aus vastus!” ütlesin ma, kuid ei suutnud siiski mainimata jätta, mida küll Maarika, kes on suht püss, ühes ülekaalulises Harry Potterit meenutavas naises näeb. “Häh, Maarika eelmine mees ei osanud isegi IKEA kööki kokku panna. Töinas keset põrandat nagu beebi, väiksed hõbedased kuuskantvõtme-vändakesed pihus. Ma ütlesin Maarikale, et saada minema see mees, nutab veel põranda libedaks, saame kõik surma. Ja nii me kokku jäimegi.”
Kuigi tema vastus tundus alguses üsna hägune, sai mulle üsna pea kõik selgeks. Enesekindlusest pakatav händimänn Liina suutis Maarikale pakkuda midagi sellist, mida paljud tänapäeva mehed enam pakkuda ei suuda - turvatunnet.

Suudeldes
Imbi KäbiVaadatud 1997 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Kaheksa Jalga

Kullernaised on hea toit Loomaaia tiigritele ja lõvidele. Nämm Nämm !

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi