IMBI KÄBI: Jah, ma proovisin tele­paatilist seksi

03.09.2023 22:00
Imbi Käbi
Kommentaarid
13
Foto:

Kallis lugeja, astun hetkeks välja oma tavalisest staarblogija rollist suhteekspertina ja jagan sinuga ühte erakordset kogemust, mis seondub telepaatilise sugutegemisega. Kahtlemata on telepaatiline seks selle sügise trend.

Läinud laupäeva öösel kogesin midagi, mida polnud kunagi varem tundnud. Istusin oma avara, lillelise terrassi ääres, vaadates tähistaevast, kui mu mõtted viisid mind kaugele ja sügavale. Ühtäkki tundsin, nagu oleks mu meel ühendunud kellegi teise omaga, ilma sõnade või puudutusteta. Nimesid ei hakka nimetama, aga tegemist oli ühega peaministri meestest. Ta on isepäine, ambitsioonikas ja saavutanud nii mõndagi.

Tead, see oli justkui telepaatiline sild, mis mind tema mõtete ja tunneteni viis. Ma ei suutnud eristada, kus minu mõtted lõppesid ja tema omad algasid. Oli tunne, et oleme ühendatud, mitte ainult sõnadega, vaid ka südame, hinge ja rahavoogudega.
Sellel hetkel tundsin, et oleme üks, jagades intiimseid mõtteid ja soove ilma igasuguste füüsiliste piiranguteta. See ei olnud lihtsalt kõiki kehaõõnsusi hõlmav õrn akt, vaid sügavalt spirituaalne ja emotsionaalne ühinemine, mis viis mind temasuguse hinge sügavustesse.

Ühendus oli nii intensiivne, et tundsin iga tema puudutust oma hinges ja vastupidi. See oli justkui tants kahe keha kuues augus, mis ei olnud piiratud ajas ega ruumis. Iga liigutus, igatsus ja naeratus tundusid olevat ühenduses meie vahel, hoolimata sellest, et füüsiline kontakt puudus.
See kogemus õpetas mulle, et intiimsus ulatub palju kaugemale kui vaid füüsiliste tegudega. See avas ukse mõistmisele, et sügav ühendus võib tekkida ka sõnade, tunnete ja mõtete kaudu. Telepaatiline suguühe oli midagi enamat kui lihtsalt keha rahuldamine – see oli hinge sügavuste avastamine ja kaaslastega tõelise ühendumise kogemine.Kuid olgu öeldud, et see oli vaid üks kordumatu hetk, mis kujundas minu arusaama intiimsusest ja ühendusest. Mõnikord on kõige erilisemad kogemused just need, mida meie kujutlusvõime loob, ning see telepaatiline suguühe jääb alatiseks minu mõtetesse kui midagi sügavalt isiklikku ja erilist.
Tänan, et võtsid aega lugemaks minu lugu. Oluline on meeles pidada, et igasugune intiimsus ja ühendus partneriga peaks põhinema vastastikusel nõusolekul ja austusel.

Suudeldes,
Imbi

 

Vaadatud 3989 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Seksi,seksi,veel rohkem sex.i.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi