Imbi Käbi: Minu valik on täiuslike geenidega mees ehk Karl Madis!

19.11.2023 19:40
Imbi Käbi
Kommentaarid
15
Foto:

Ma olen Imbi Käbi, teie usaldusväärne suhteekspert, ja tahan jagada mõtteid, mis on pannud mu südame rõkkama nagu päikesetõusu esimesed kiired. Olen enda jaoks leidnud Karl Madise!

Teate, süda ei ole ainult romantika jaoks, vaid ka geenide jaoks! Tänapäeval on armastuse leidmine justkui geenide avastusretk, kus iga kohtumine võib olla võti tuleviku õnnelikuma Eesti poole. Kui mu süda hakkab tugevamini tuksuma, siis ma ei mõtle ainult armsale kohtumisele kohvikus või romantilisele jalutuskäigule päikeseloojangul. Ma mõtlen pigem täiuslikult varustatud geenipagasi peale! Nii, et miks otsida täiuslike geenidega inimest?

Esiteks, tervis on rikkus, eks ole? Kui meie tulevased kaaslased kannavad endas tugevaid ja vastupidavaid geene, siis on meil suurem võimalus luua tervem ja õnnelikum pere. See on justkui tulevikuplaan, mis tagab, et meie järeltulijad saavad nautida elu täiel rinnal, ilma tervisemuredest tingitud piiranguteta.

Teiseks, täiuslikud geenid võivad tähendada ka täiuslikumat välimust! Kui me oleme ausad, siis kõik tahavad enda kõrvale kedagi, kes on atraktiivne ja kellel on särav naeratus. Seega, kui meie tulevane elukaaslane on saanud endale päris korraliku geenikomplekti, on suurem tõenäosus, et ka nende järglased pärandavad selle kauni välimuse.

Kolmandaks, andekus ja intelligentsus on kui võluvad boonused, mida tahaksime oma elukaaslases näha. Täiuslikud geenid võivad olla just see saladus, mis avab ukse geniaalsuse ja loovuse maailma. Nii saame luua tuleviku põlvkondi, kes murravad uusi rekordeid teaduses, kultuuris ja igas eluvaldkonnas.

Lõpuks, kujutage ette, milline võiks olla tulevane Eesti, kui iga inimene teeks teadliku valiku leida endale partner, kes kannab endas parimaid geenijärjestusi. Tervislikumad, kaunimad, intelligentsemad - sellised oleksid meie tulevased põlvkonnad! See oleks nagu geenide revolutsioon, mis muudab meie riigi paremaks ja tugevamaks. Kogu maailm oleks ansambel Karavan ning Eesti kui pärlipüüdja Karl!

Seega, head lugejad, kui teie süda põksub täiusliku geenipagasiga varustatud inimese peale, siis laske sellel tundel vabalt õitseda! Otsides täiuslikke geene, aitame luua tulevikku, kus Eesti särab veelgi eredamalt. Praegu olen tõesti leidnud vaid ühe ideaalse inimese - Karl Madise! Usun, et kindlasti leidub meil veel karlmadiseid. Olge avatud, armastage südamest, otsige ideaalseid geene ja mõelge tulevikule – üheskoos loome helgema homse!

Armastuse ja geenidega,

Imbi Käbi

Loe ka: Imbi Käbi: see on põhjus, miks Mihkel Raud mind enam ei erutaVaadatud 13510 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Kättesaamatu on alati ahvatlev.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi