Jaak Madison inimeste enda loodud müüti­desse ei usu

12.11.2018 21:25
Hillar Kohv
Kommentaarid
0
Foto:

Poliitik Jaak Madison, kas teie senise elu jooksul on midagi müstilist juhtunud ning mis see oli?
Eks terve elu ole üks müstika, sest keegi meist täpselt ei tea, kust on elu saanud kunagi alguse ja kuidas see kunagi lõpeb. Isiklikult ma konkreetselt nii eriliselt müstilist välja tuua ei oskagi, kuid ma võtan kogu elu kui üht müstilist asja.

Kas UFO-sid olete näinud ning usute nende olemasolusse?
Ainus seletamatu juhtum, mis on olnud, oli mul lapsena. Nimelt nägin ma ma vanaema juures olles taevas üht valgusallikat, mis kaugelt vaadates võis olla ehk nagu lennuk või muu inimese loodud õhusõiduk. Kuid see valguspunkt lihtsalt seisis tükk aega ühel kohal, kuniks järsult liikus horisontaalselt edasi ja siis alla ning kadus.
Ma ei tea, mis see oli ning miks see just seal oli, kuid nii ma mäletan. Rohkem mul isiklikke kogemusi pole. Küll aga ma arvan, et oleks väga egoistlik ja kitsarinnaline arvata, et inimtegevus on ainus kogu universumist. Täiesti võimalik on, et leidub ka mujal elu ja kõrgemalt arenenud olendeid.

Mida arvate hauatagusest elust ehk kas teie arvates eksisteerib elu teispoolsuses peale surma?
Ma olen üpris kindel, et eksisteerib midagi peale surma. Mis see täpselt on, ei tea vast ükski elus olev inimene, kuid oleks väga küüniline arvata, et midagi peale maapealset elu ei eksisteeriks.

Ehk olete tajunud vahel ka seda, et kui on mõni raskem hetk ning ei oska otsust langetada, et mida teha, et siis annab justkui keegi mingit nõu või juhatab õiget otsust tegema?
Vahel on tõesti olnud olukordi, kus midagi on paika loksunud justkui suunatult või kellegi/millegi käe läbi.Kas te selgeltnägijaid ja selgeltnägemisse usute ning ehk on ka teiega mõni riitus läbi viidud, et olete abi saanud mõne mure puhul?
Ma arvan, et kindlasti on inimesi, kel on suuremad võimed. Samas ma arvan, et enamus end selgeltnägijateks või sensitiivideks nimetavad inimesed on šarlatanid.

Olete ehk näinud ka mõnda tähenduslikku unenägu, et unes näete midagi ette ning ilmsi see täitub?
Paraku ma enam väga palju unenägusid ei näe, kui, siis vahel väga sügava une puhul ja millestki, mis on eelmisel päeval toimunud. Küll aga on vahel mõnes olukorras tõeline deja vu tunne, et just nagu oleks sellises hetkes varem olnud. Ehk on siis seda varem võib-olla unes nähtud, kes teab.

Kuidas suhtute kuraditosina numbrisse 13, kas see number on mänginud teie elus mingit rolli, või on juhtunud midagi erikummalist reedel, kui kuupäev on olnud 13?
Ma inimeste enda loodud müütidesse väga ei usu. Sama on numbriga 13. Tihti on pigem nii, et kui inimene endale korduvalt midagi sisendab, näiteks et number 13 on halb ja must kass üle tee tähendab õnnetust, siis nii juhtubki.

Vaadatud 510 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi