Juhtkiri: Eestis hea küll

08.11.2020 23:10
Birgit Padur
Kommentaarid
2
Foto:

Vaadeldes, mis praegu maailmas toimub, tuleb nentida, et Eestis on tegelikult üsna hea elada.

Paljudes Euroopa riikides möllab koroonaviiruse teine laine ning nendes taaskehtivad liikumispiirangud ja muud kohustused. Siin on nakatunute hulk suurenenud, kuid tänavapildis või toidupoeski on enamik inimesi liikvel ilma maskita ja kinnasteta ning igapäevased toimetused kulgevad võrdlemisi tavapäraselt. Kolmapäevase seisuga ei ole valitsuse laual uusi karmimaid piiranguid – rõhutakse inimeste endi vastutustundlikkusele.
Prantsusmaal Nice’is ja Austrias Viinis toimusid hiljuti ka terrorirünnakud. Neist esimeses toimus terrorirünnak ka 2016. aastal, kus hukkus ka kaks Eesti kodanikku. Paljudes riikides üle maailma on praegu või viimase nädala jooksul toimunud suured massirahutused või protestid, rääkimata kõikidest muudest 2020. aasta ärevatest ­sündmustest.
Türgis, Izmiris oli 6,6 magnituudine maavärin, Kariibidel möllab orkaan Eta ja Kagu-Aasiat räsib taifuun. Paljudes kohtades on üleujutused või maalihked. Meil on siin lihtsalt kehv sügisene ilm, sajab vihma ning järk-järgult läheb järjest jahedamaks.
Niisiis, soojale maale küll puhkama minna ei saa – võib-olla kõige toimuva taustal ei tahakski paljudesse kohtadesse minna. Seega on Eestis hea küll.Vaadatud 593 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
LEMBIT

ole ja toimeta kodus küll see koroona mööda läheb

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi