Juhtkiri: Kas sõna maksab veel?

26.09.2021 21:10
Birgit Padur
Kommentaarid
4
Foto:

Tundub, et praegu on aeg millal peaks tõsiselt enese sisse vaatama ning mõtlema, kas antud sõnadest või lubadustest on kinni peetud. Selle peale võib mõelda nii isiklikes või töösuhetes kui ka meie poliitikute lubadusi vaadeldes.

Kohe-kohe on kohaliku omavalitsuse valimised ja kõikjal linnapildis on ka seda kuulutavad plakatid. Seekord pole mulle keegi veel ukse taha tulnud, aga jõuab veel. Eelmisel korral toodi pastakas ja meepurk ühe erakonna poolt lausa lävepakule. Kindlasti on neid, kes valivad ikka ja jälle sama erakonda või kes üldse valima ei lähe. Nemad on oma otsuse teinud. Paljud aga veel mõtlevad ja kõhklevad.
Tean ka neid, kes tahaks mõnd oma tuttavat valida, aga erakond, milles nad kandideerivad, pole eriti sümpaatne. Siit dilemma, kas uskuda oma tuttava lubadusi? Niikuinii on ta ju vaid häältekoguja ja jääb hüüdjaks hääleks kõrbes?
KOVi valimistel võiks tegelikult sellised isikud nimekirjadest ära keelata, kes on seal esindatud ainult hääte pärast. Näiteks praegused riigikogu liikmed, kelle puhul on teada, et pärast nad volikogudesse ei lähe.
See on tase, kus inimestel võiks olla võimalus just anda oma hääl sellele, kes tema huvide eest seisab. Aga selge on see, et ega parteipoliitika kuhugi ära kao.Vaadatud 555 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
sööge sitta!

poliitikud

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi