Juhtkiri: Kuidas Savisaar suvise hapukurgi ära sõi

06.08.2017 18:10
Einar Ellermaa
Kommentaarid
1
Foto:

Kui Riigikogu ja mitmed valitsuse liikmed ning ministeeriumide töötajad puhkusele lähevad, hakatakse meedias iga suve algul rääkima hapukurgihooajast, sest poliitikauudiste tootjad ju puhkavad. Asemele tulevad näiteks selle aasta maasikasaak ja värske juurvilja hinnad, aga neis asjus pole nii palju hurmavat intriigi kui poliitikas.

Sel aastal oli aga nii, et kes juuli algul Savisaare-uudiste saatel puhkama läksid ning enam ajalehti või internetiportaale ei lugenud, tulid augusti algul meediaruumi tagasi, nagu oleks vahepeal möödunud vaid üks nädalavahetus. Ikka Savisaar, tema kolm õde, Keskerakond ja nn Savisaare-eksperdid. Peaaegu samad uudised uute kuupäevade ja natuke muudetud lausetega. Samas jätab see poliitteater mulje, et töö käib täistuuridel ja hapukurki sel suvel ei olegi. Savisaar sõi ära.
Paljud ju teavad, kui raske on külmal ajal oma sõnumiga meediasse pääseda. Neid võib küll kadedaks teha selle seltskonna võimalus pääseda meediasse ilma sõnumiteta või siis vanade sõnumitega.
Savisaare nimekiri on nagu 2017. aasta suve vihmahoog, mida lubatakse iga päev. Erinevalt Savisaare nimekirjast vihmahoog tulebki iga päev.
Ükskõik, millega see kõik lõpeb, on kogu seltskond kogu suve meedias kõvasti fame´i saanud. Ilmselt ei lõpe see siiski Savisaare oma nimekirjaga, sest vaevalt see mees, ehkki väsinud ja kibestunud, teadlikult kaotama läheb.Vaadatud 950 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
ants

Savisaar on nüüd kõige tuntum eestlane

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi