Juhtkiri: Mees, kellel on alati õigus

08.07.2018 21:10
Anne-Mari Alver
Kommentaarid
2
Foto:

Nõukogude ajal, millest nii haaravalt kirjutab Nelli Teatajas järjejuttu Toomas Leito, oli üks ja kindel tõde. See sätestas, et teatud inimestel oli alati õigus. Vahetevahel võeti need inimesed pjedestaalilt maha ja pandi vangi ning kohe pandi asemele uued, kel jälle alati õigus oli. Neid riike on tänapäevalgi, kus tegutsevad mehed, kellel on alati õigus.

Vabamas riigis jaguneb õigus ühtlasemalt. Aga ikka leidub mõni, kellele tundub, et temal on õiguse monopol ning seda igas teemas.
Kui Nukuteatri juht Meelis Pai kunagi korruptsioonikahtlusega kohalt lahti sai, olin teatrisõbrana valmis iga ta sõna uskuma. Kõik, mis ta tegi, sai ju tehtud kultuuri ja laste heaks. (Võib-olla oli vahel mõni viga ka, aga kellel poleks.)
Järgnesid penoplastist monstrum ja Salme keskuse juhi hiigelpalk. See, et sel mehel õigus on, tundus juba üpris kahtlasena. Ja linnahalli imelikud asjaajamised ja... Aga mees ise muudkui rääkis, kui õigus tal on.
Nüüd räägib mees oma eraelust. Ikka on tal õigus. Naine jättis ta maha, kui armukesest teada sai. Ja veel kirja teel – milline valu! Meelis Pai jättis endale kodu ja raha, naisele osaluse likvideeritud firmades. Intervjuudes on ta veendunud, et tal on õigus.
Hea lugeja, kui sa tead veel inimesi, kellel alati õigus on, anna toimetusele teada! Uurime seda inimtüüpi veidi lähemalt!Vaadatud 829 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
diin E

kahjuks mitte keegi ei tunnusta õigust vabandada.. Ta ju vabandas .. Aga ikkagi KELLELGI oli vaja seda asja edasi suskida...Sinu sugustel... Vaata et peale väikest ahistamist ikka politseisse lähed.. vaata et sa seda tegemata ei jäta... Andeksand on püha ja siiras...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi