Juhtkiri: Parveli müsteerium

07.08.2022 23:10
Anne-Mari Alver
Kommentaarid
2
Foto:

Parvel Pruunsild on Bigbanki pankur, kes rahastab heldelt Isamaa sündivuse suurendamisega seotud tegevusi. Mees varjub avalikkuse eest, kuid on suur poliitikahuviline ning sõprade sõnul tõsine aatemees. Eesti poliitika kohta arvab ta, et Isamaa peaks rohkem ­EKREga ühte jalga käima.

Minu arvates on lapsed lahedad! Igas vanuses ja iga pere omad. Võimalikult hea lastetoaga, sportlikud ja elurõõmsad võiksid nad ka olla.
Millegipärast lähevad siin mu seisukohad tuntud konservatiividega lahku. Räägitakse sündivusest, aga mitte sellest, mis saab edasi.
Kui laps juba olemas on, siis tuleb luua talle parim võimalik maailm. Liigi- ja rõõmurikas ning võimalusi täis nii tubastes kui ka välitegevustes.
Reeglina on õnnelikel lastel õnnelikud vanemad. Vanemate õnn aga sõltub natuke ka sellest, kas nende elu ja rolli vanematena väärtustatakse ja toetatakse. Mida vabam ja lahedam on ühiskond, seda meelsamini tahavad noored naised ja mehed ka lapsevanemateks saada. Rase olla ja sünnitada on pigem kerge, ent pärast tuleb lastitud elulaevukest paarkümmend aastat õigel kursil hoida ning hiljem keskealise ja eakana samuti ellu jääda. Soovitavalt ka elurõõmsaks!
Just seepärast ootan ­haritud ja heal järjel aate­inimestelt suunda julgusele ja eluvaimustusele, mitte sumbuvale konservatiivsusele. Küll need lapsed tulevad, kui noored vanemad tunnevad, et neil on Eestis hea elada.Vaadatud 426 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Õigus!

Ja kunagi pole olnud 500 ühte kirjutatut!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi