Juhtkiri: Vastuseta küsimused

06.11.2022 23:10
Anne-Mari Alver
Kommentaarid
4
Foto:

Ümberringi toimuv tekitab palju küsimusi ja arvamusi, vastuste suhtes aga on olukord tühi nagu kaubanduskeskuse parkla enne päikesetõusu.

Miks pildistab väidetavalt normaalne mees pärast sauna oma elukaaslase paljaid lapsi? Leheveergudel jagatakse seisukohti peretülide ja kohtuasjade suhtes, aga see küsimus on jäänud vastuseta. Sain aru, et mänguhoog, et rätik libises, et laps oli ema süles... see kõik võib olla okei. Aga milline, vabandage väljendit, loll selle hetke kaamerasse püüab?
Igal sammul loen ja kuulen, et raha on vähe ja tuleb olla kokkuhoidlik. Pere tasandil niikuinii, aga omavalitsuse ja riigi tasandil ka. Üks kriis ajab teist taga. Ja siis üllitab riik kallil paberil pontsaka brožüüri kriiside ennetamise ja toimetuleku teemal ja laseb hiigeltiraaži otsepostitajatel igasse riigi postkasti viia. Miks? Nagu poleks Ole Valmis äpp tasuta! Või nagu ei teaks iga omavalitsuse sotsiaaltöötajad nime ja elulooga viimset kui toredat tädi-onu, kelle jaoks äpimajandus on liiga keeruline ning kel väikese kriisiraamatukese üle südamest hea meel oleks. Kaks kolmandikku rahast oleks olnud niuhti kokku hoitud!
Kolmas küsimus puudutab tippametnike piduõhtut. 60 000 eurot teatrietenduse ja õhtusöögi eest! Ajal kui raviraha ei jätku ning keskklass muretseb elektriarvete ja toiduostmise pärast, raskemas olukorras inimestest rääkimata?Vaadatud 573 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Noor

Sain ka nimetatud brozüüri, imestasin, et miks ja läks kohe vanapaberisse. Äpp ammu olemas.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi