Kaardimoor Dalia Olga ennustab oma tantsukaartidega

12.10.2018 20:00
Gerli Tiitus
Kommentaarid
0
Foto:

Eesti selgeltnägijate tuleproovis silma paistnud nääpsuke neiu Dalia ­Olga on tegelenud hüpnoteraapia ja meditatsioonide ning nõiakunstiga juba lapsest saati.

Talle on okultism alati huvi pakkunud. „Ma aitan inimesi, et leida karjääri missioon ja aru saada blokeeringutest, mis takistavad raha voogude või eesmärkide saavutamist karjääri ja äritegevuse valdkondades.“

Igaühel oma meetod, mis teda õnnelikuks teeb
Dalia Olga õppis ka psüholoogiat ja hüpnoteraapiat, et teha meditatsioone ja eelmiste elude regressioone. „Sügisel ja talvel paljudel inimestel on depressioon ja üleväsimus. Kõik on tume ja hall, tuju on halb... Jooga ja reiki võib stressi alandada ja rahulikku olekusse viia. Proovige, mis teile sobib,“ ütleb Dalia Olga, et igaühel oma meetod, mis teda õnnelikuks teeb.
Teda teeb õnnelikuks näiteks tantsimine. Kõhutantsu on ta alati armastanud, paraku raske nägemispuude tõttu temast professionaalset tantsijat ei saanud, kuid oma lõbuks ja hobi korras tantsib ta iga päev.
Tema ennustuskaardidki on tehtud tema enda poolt ja need on erinevate tantsupooside pildid. Ainult Dalia Olga ise oskab neid tõlgendada. Need kaardid sümboliseerivad tema elu erinevat elutahku. Kaartidelt loeb naine välja inimese saatust ja ennustab, peamiseks on töö- ja karjääri valdkond, milles ta inimestele nõu annab, aga ka armuelu küsimusi lahendab ta just kaartide abil.
Kui küsida, et kuidas talle kui selgeltnägijale info ilmub, siis selgitab noor kaardimoor, et enamasi tõlgendab ta kaarte, kuid ka märgid tulevad unenäos väga tihti. „Magamise jooksul me võime suhelda teiste vaimudega, sest et meie hing vabaneb oma kehast. Ma alustasin suhtlust oma vanaisaga ja pärast teiste inimestega, kes on surnud just unenägude kaudu. Pärast tundsin vaimu enda juures. Tunnen nagu keegi võtab minu käest, puudutab mind, tunnen mingit tuult ja kõdistamist. Mul on raske kirjeldada seda tunnet väga täpselt,“ selgitab selgeltnägija. Ta ütleb, et kui kodus vaim kummitab, siis ta võib olla mitte hea ja mitte ka halb vaim, vaid lihtsalt mõnikord inimesed ei saa aru, et nad on surnud. Nad mõtlevad, et nad elavad ja kui kodus vaim käitub väga agressiivselt , siis temal on suured probleemid teispoolsuses ja ta tunneb ennast halvasti ning teda on vaja aidata. „Vaimud on ainult inimeste hingede tagasipeegeldus, nad jäid niisama arukateks kui füüsilisest kehast lahkudes. Vaim ei saa vaimuilmas oma olemust täiustada ja iseloomu parendada. Selleks peab vaim uuesti sündima füüsilisse kehasse, kus elukogemused annavad südametunnistuse kaudu mõtlemisainest ja mõistmist iseenda arenguks, mis lõpuks vabastab kannatustest. Võib juhtuda, et kummitamise abil keegi tahab öelda midagi väga tähtsat. Mõnikord see on meie surnud sugulane. Igal juhul kui kodus juhtub kummitama on vaimul või vaimudel mingi lahendamatu probleem ja on vaja aidata teda,“ usub Dalia Olga.

Suhted lähedastega õpetavad meile ainult kannatust
Dalia Olga ütleb ausalt, et kõike ta ei suuda hoomata ja nii näiteks ei saa ta soovitada, kuidas parendada suhteid, sest tal ei ole last ega abikaasat. „Minu selle elu missioon ei ole seotud lastega ja abikaasaga, kuid suhted vanematega on väga tähtis asi meie elus. Me võime abikaasat valida ja vahetada, meie elupartner on meie valik. Kuid vanemaid valida ei saa,“ ütleb ta. Suhted lähedastega õpetavad meile ainult kannatust. Kui need aga tekitavad hingepiinu ja alandamist, siis on ainult üks soovitus – armastage ennast!
Parem on Dalia Olga sõnul olla ükski või ära lahutada, kui alandust tunda. Väga tihti naised aga tahavad meest ära muuta, kuid mitte kedagi ei saa muuta. Ainult iseennast. „Näiteks kui mehel on palju naisi ja ta armastab petmist, siis ta mitte kunagi ei muutu. See ei ole mingi armuneedus. Probleem ainult on selles inimeses. Inimesed muutuvad väga harva ja mitte ühe elu jooksul.
Te võite teha palju rituaale, aga see on ainult teie rahustamiseks, tema ei muutu, kinnitab kaardimoor. Vanematega on teine lugu. Me ei saa neid valida ja kui me juba oleme sündinud selles konkreetses peres, siis me valisime oma vanemad enne oma sündi, et lahendada mingi probleem eelmistest eludest või selles elus parendada suhteid,“ usub naine, et peame õppima, leppima ja andestama. Kõige tähtsamaks aga peab ta seda, et tuleb armastada iseennast ja seada end esikohale. Kahjuks paljud inimesed ja just rohkem naised ei armasta ennast. „Väga tihti naised on valmis ennast ohvriks tooma mehe jaoks. See ei aita mingit armuõnne tuua.“
Ka kõik meie probleemid rahaga on meis endis ehk meie alateadvuses. „Juba lapsepõlvest võtame ohtlikke juhatusi ja orientiire raha teemal. Ainult meditatsioonid ja hüpnoos võivad ära kustutada neid mõtteid rahast alateadvuses,“ usub Dalia Olga.
Ta soovitab ka rohkem palvetada. „Kahjuks paljud inimesed ei usalda palvetamist. Kuid palvetamine kaitseb väga tugevalt mitte ainult kurja inimese eest vaid ka kurjade vaimude eest. Te võite palvetada oma sõnadega. Palvetamise tekst ei ole tähtis. Tähtis et palvetamine tuleb südamest. Ma palvetan oma vaimse juhendaja või kaitseingli poole. Meie kaitseingel on väga tihti meie kõrval. Ta ootab meie palveid,“ on naine kindel ja lisab veel, et võib ka kasutada talismane, asi ei ole tähtis, me ise anname asjale mingi jõu. Kui me usume, et mingi talisman või asi aitab meid, siis aitabki.
„Mulle meeldivad kristallid ja Ganesha, aga kõige parem on palvetamine. Ma ei usu needust, kuid usun, et inimesed, kes meid ümbritsevad mõjutavad meie elu. Kui suhtleme inimestega, kes on negatiivsed, kadedad, siis võtame nende negatiivsust omaks nagu ka kadedust ja ebaedu, rõõmsate inimeste seltskonnas aga nende häid omadusi.“Vaadatud 635 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi