Kaljukitse võrgutamiseks tuleb olla enesekindel, lihtne ja arusaadav

12.01.2020 20:30
Foto: A.Pärtel
Kommentaarid
0
Foto:

Kaljukits on üks kõige usaldusväärsematest sodiaagimärkidest. ­Seda nii äripartnerluse kui ka armusuhete osas.

Ta loomult tagasihoidlik, kuid tugev ja visa ning suurte ambitsioonidega – tõeline mägironija.
Selle tähemärgi esindajaga pole lihtne kontakti luua ja ka tema sõpruskond pole eriti lai. Esmapilgul ei pruugigi Kaljukitsena sündinud mees köitvana tunduda, sest ta jätab sünge, külma ja kalgi egoisti mulje. Temaga vestlus võib olla lühike ja igav – ei mingit flirti ega spontaanseid nalju. Kaljukitsed on väga kinnised inimesed, nii et selle mehe südant pole lihtne võita. Samal ajal peitub sünge ja sihikindla mehe maski taga haavatav ning hell hing, kes ihkab seiklusi ja romantikat.
Seega on vaja vaid ületada barjäärid, millega Kaljukits end ümbritsenud on, kohtumaks kõige õrnema ja usaldusväärsema mehega, kellel on kalduvus armuda esimesest silmapilgust ning kes on kindel, et abielud sõlmitakse taevas.

Vajab kiitust ja tunnustust
Kaljukitsedest saavad peaaegu alati oma valitud elukutse tõelised professionaalid. Selle tähemärgi all sündinud mehed saavutavad oma eesmärgid ja üritavad tihti end ületada, mis neil sageli ka õnnestub. Soov edu saavutada ajendab neid samuti ka igapäevaelus.
Väärib märkimist, et Kaljukits on küll huvitatud muljetavaldava pangakonto omamisest, aga mitte oma elukvaliteedi parandamisest, kuna selle märgi esindajad on alati pisut askeetliku eluviisiga.
Väliselt võib näida, et teiste arvamus ei lähe Kaljukitsele korda, kuid see pole sugugi mitte nii. Kaljukitsed vajavad imetlust ja komplimente ning ihkavad heakskiitu, kuid tunnistavad seda väga vähestele inimestele. Nad on harjunud kandma enesekindla karjäärimehe maski ja unustavad mõnikord isegi, miks nad ühe või teise eesmärgi püstitasid ning selle poole nii sihikindlalt püüdlevad.

Hea suhe kogu eluks
Et mõista, kuidas Kaljukitse tähemärgi all sündinud mehe südant võita, pead välja mõtlema, millised neiud-naised teda köidavad. Reeglina ootab see mees lihtsat ja arusaadavat käitumist. Ettearvamatu ja ekstsentriline naine, kes kaks korda nädalas vahetab soengut ja eksperimenteerib juuksevärviga pole tema jaoks. Pigem ajavad sellised naised talle hirmu nahka.
Ta soovib endale kaaslaseks enesekindlat naist, kes on tugev oma teadmistega maailma köögist ja köögikunstist üldisemalt ning samal ajal püüab ka tööalaselt edu saavutada. Tema väljavalitu peaks olema kaalutlev ja mõistlik, atraktiivne, kuid vaoshoitud, tugevatele tunnetele ning perele orienteeritud.
Olles kohtunud neile sobiva naisega, on Kaljukitsed meeleldi nõus temaga seaduslikku abiellu astuma. See pole mees, keda on võimalik jõuga altari ette vedada. Samal ajal peaks naine olema valmis selleks, et abielus Kaljukitsega pole seal kohta liigsele romantikale, sentimentaalsusele ega tormilisele kirele. Selle tähemärgi all sündinud mees on tasakaalukas kõigis eluvaldkondades – olgu see siis ametialane tegevus või isiklikud suhted. Ja üks, mis kindel – temaga koos oled kindlustatud kõigi elus ettetulevate ebameeldivuste vastu. Kui ta kord on öelnud, et armastab sind, siis nii see ka kehtib. Ning väga kaua.Kuidas teda võluda ja hoida?
Ja nüüd mõned nõuanded erinevate sodiaagimärkide all sündinud õrnema soo esindajaile, kelle südamesooviks on oma kaaslaseks võita Kaljukitsest mees:
1. Jäär-naine peaks veidi oma tulisust talitsema ja lõpetama katsed Kaljukitsest mees endale allutada. Vähem skandaale ja surve avaldamist oma kaaslasele – siis osutub suhe tugevaks ja usaldusväärseks.
2. Sõnn-naine leiab Kaljukitsega alati ühise keele, sest ta teab täpselt, kuidas oma kallimat hoole ja armastusega ümbritseda ning võtab kõik majapidamistööd enda kanda. Soovitatavalt võiks ta Kaljukitse arvamust rohkem kuulda võtta ning mitte kõiki elus ette tulevaid muresid enda kanda võtta.
3. Kaksikutest naine peaks Kaljukitse tõsisemalt võtma ja unustama oma tavapärase kergemeelsuse ja tuulispäisuse. Kas see ka õnnestub, seda ei oska küll keegi öelda.
4. Vähkidel soovitatakse pisarad pühkida ja oma loomupärane armukadedus kõrvale heita. Kaljukitsed on alati truud ja ustavad ning seetõttu ei pea suhet kahtluste ja umbusaldusega mürgitama.
5. Lõvi-naine peaks Kaljukitsega suhtes olles mehe juhtimisele rohkem voli andma, sest vastasel juhul on see liit hukule määratud.
6. Neitsi-naine moodustab Kaljukitsega suurepärase paari, kuid ta peaks rohkem tähelapanu pöörama suhte vaimsele küljele. Korrastatud ja stabiilne elukorraldus on Kaljukitse jaoks küll olulised, kuid selle tähemärgi all sündinud mees soovib mõnikord oma armsamaga arutada ka veidi vähem materiaalseid ja igapäevaseid asju.
7. Kaalud peaksid oma isekusest vabanema. Kaljukitsest mees ootab naiselt toetust ja imetlust, kuid kuna ka Kaalud vajavad sama, ei pruugi selline suhe kaua püsida, kui naine oma käitumist ei muuda.
8. Skorpionist naine võib Kaljukitse oma armukadeduse ja survestamisega lämmatada, seepärast peaks ta püüdma veidi pehmem ja õrnem oma käitumises olla.
9. Amburist saab Kaljukitsest mehele suurepärane partner, kuid ainult siis, kui ta oskab tähelepanu pöörata mõnusale kodusele hubasusele, mis selle mehe jaoks nii oluline on.
10. Kaljukitsest naine peaks sama tähemärgi all sündinud mehega suhtes olles oma loomult pehmemaks muutuma, sest vastasel juhul võivad romantilised suhted ärisuheteks saada.
11. Veevalajad peaksid sagedamini oma kogemusi, üleelamisi ja emotsioone Kaljukitsega jagama. Ka selle tähemärgi all sündinud naine peaks Kaljukitsega suhtes olles tagasihoidlikumaks muutuma ning lõpetama soovi alati kõigi meeste tähelepanu köita.
12. Kalad on sageli meeltesegaduses ja käituvad üliemotsionaalselt. Need naised on Kaljukitsest mehe jaoks liiga sentimentaalsed, arusaamatud ja muutliku loomuga. Tugeva suhte loomiseks Kaljukitsega tuleks neil pea klaariks ja jalad tagasi maa peale saada.

Vaadatud 777 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi