Kas 300 euro eest saab korraliku uue sülearvuti?

25.04.2021 22:15
Kommentaarid
2
Foto:

Tänapäeval on keeruline ette kujutada elu ilma arvutita - enam ei ole arvuti ainult meelelahutuseks mõeldud, vaid sellega hõimuvad ka pea kõik töökohad. Küll aga on oluline, et arvuti oleks vastupidav ja kiire, et kõiki toimetusi teha sujuvalt. Kui rahakott on kitsas, võib olla keeruline soetada tipptasemel arvutit - õnneks leiad siit paar nõuannet, kuidas soetada sülearvuti ligikaudu 300 euro eest.

Pane paika oma vajadused

Arvuti valimisel peaksid lähtuma enda isiklikest vajadustest. Kas otsid arvutit videomängude mängimiseks, pilditöötluseks, keerukamate programmidega töö tegemiseks või lihtsalt internetis surfamiseks? Tõsi, professionaalseks mängimiseks ning pildi- ja videotöötluseks ei pruugi madalamas hinnaklassis palju valikut olla, mispärast on oluline mõelda, kas tasub äkki mõnda aega raha koguda võimekama arvuti jaoks. Pane kirja kõik soovid ja vajadused, mis Sul seoses uue arvutiga on. Näiteks kas vajad rohkem mälumahtu või soovidd rohkem RAM mälu sujuvaks käsitlemiseks? Kui oluline on sülearvuti disain? Millised ühendused peaksid arvutil olema?

Tutvu just selles hinnaklassis olevate arvutitega

Kui nätieks tutvuda valikuga Kaup24.ee veebipoes ning rakendada filter, et leht näitaks kõige odavamad arvuteid enne, siis võid isegi veenduda, et on arvuti võimalik saada 300 euroga ning isegi veidi soodsamalt. Valikust leiad nii vanemaid kui ka uuemaid ja modernsemaid mudeleid. Näiteks on võimalik täpselt 300 euro eest soetada Prestigio Smartbook 141 C5, mis on 64 GB mäluga ning disainilt mugav ja õhuke. Valikust leiad ka vaid paar eurot kallima Asus Vivobook E12, mis on hinnatud arvuti paljude inimeste seas.

Tutvu erinevate brändidega

Kui mõtleme tehnoloogia peale, siis sageli kipume eelistama tuntuid nimesid nagu Samsung, Acer, Apple jne. Tegelikkuses on olemas veel mitmeid brände, mis pakuvad sama kvaliteediga sülearvuteid, kuid veel soodsamas hinnaklassis. Sageli lisab hinnale lisa brändi nimi - seega miks peaksid maksma lisaks vaid sellepärast, et teised ka Sinu sülearvuti tootja nime teavad?Ostle sooduskampaaniate ajal

Nii veebipoodides kui ka füüsilistes poodides toimuvad sageli erinevad sooduskampaaniad, mis võimaldavad säästa isegi palju kallimatelt mudelitelt. Seega on suur võimalus, et sülearvuti, mis muidu maksab palju rohkem kui 300 eurot, saad just tänu kampaaniale osta selles hinnaklassis. Sageli toimuvad sooduskampaaniad kvartalite lõpus ja alguses ning ka tähtpäevade puhul - seega hoia silm peal just siis, et säästa võimalikult palju. Kindlasti tasub veebipoodide puhul liituda ka nende meililistidega, sest aeg-ajalt võid leida oma kirjakastis veel sooduskoode ja kuponge, mis ongi mõeldud just e-kirja saajatele.

3 kvaliteetset sülearvutit 300 euro eest

Asus VivoBook E12

Asus Vivobook E12 on arvuti on 1366x768 resolutsiooniga arvuti, pakkudes kvaliteetset pilti HD resolutsioonis. Naudi filme, mängi mänge ning sirvi fotosid - see on ideaalne valik nii äri- kui ka erakliendile. Arvuti 11,6-tolline diagonaal muudab arvuti kompaktseks ja mugavaks. USB-C ja USB 3.0 ühenduskohad võimaldavad ühendada arvutiga nii monitore kui ka muid seadmeid.

Prestigio Smartbook 133 C4

Prestigo Smartbook 133 C4 on 64 GB mäluga sülearvuti, mis sobib ideaalselt nii ärikliendile kui ka erakliendile. Samamoodi võimaldab 1366x768 HD resolutsioon nautida filme, mängida mänge ning teha muudki mugavalt ja lihtsalt. Kiire ja kaasaegne DDR4 mälukiibid loovad uue kiiruse dimensiooni, muutes arvuti ideaalseks nii mängimiseks kui ka töötamiseks. Vaatamata võimsale kiibile on arvuti ikkagi õhuke ja kompaktne. Arvuti AMD Radeon graafika kiibistik pakub suurt jõudlust, muutes isegi keeruka videotöötluse sujuvaks ja mugavaks. Ülim pildidetailsus võimaldab isegi väiksema filmi- ja mängudetaili silmadel tabada. Valgustusega klaviatuur muudab arvuti kasutamise mugavaks mistahes valgustingimustes. USB-C ja USB 3.0 ühenduskohad võimaldavad arvutiga ühendada nii väliseid kõvakettaid, monitore ning palju muudki. Kui oled otsimas sobivat monitori, tasub tutvuda valikuga siit.

Nec VK20E-M 2950M

See võimekas arvuti üllatab eriti soodsa hinnaga - Kaup24 veebipoest on selle hind lausa alla 300 euro. See usaldusväärne, kompaktne ja klassikalise disainiga sülearvuti sobib ideaalselt nii reisimiseks kui ka kodus kasutamiseks. 15.6-tolline ekraan pakub maksimaalset mugavust nii filmide vaatamiseks, mängimiseks ning muudeks olulisteks tegevusteks, mida toetab ka 1366x768 resolutsiooniga ekraan. Arvutil on matt ekraan, et näha alati just seda, mida vaja. 120 GB mäluga arvuti mahutab nii mänge, pilte kui ka olulisi dokumente ning USB pesad võimaldavad kasutada ka väliketast.

Uue arvuti valimine vajab põhjalikku eeltööd, et leida see kõige õigem. Samas tasub teada, et alati ei pea valima kalli tippklassi mudeli, et nautida arvuti mugavat kasutamist. Kasuta eelnevalt välja toodud nõuandeid ning vaata üle ka väljatoodud mudelid, sest nii võid leida eriti soodsalt uue ja korraliku arvuti, mis peab vastu aastaid.

Vaadatud 971 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Urmas

1366X768 ekraan ei ole mingi HD ja 300 euro eest saab korraliku äriklassi, garantiiga kasutatud arvuti. Prestigo puhul on mälu ja kõvaketas segi aetud.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi