Kas sinu suhe toimib?

02.01.2022 23:25
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
1
Foto:

Teadlased on uurinud õnnelikke paare ning toonud välja rea ühiseid nimetajaid, mis näitavad, et suhe tõepoolest toimib. Kas sinu suhtes on ka nii?

1. Tunned end tema kõrval mugavalt.
Sa ei pea kandma “maski” ega bluffima end paremaks. Koristamisrõivad, meigita päev, soenguvaba päev, valus tätokas – ja kõigest sellest hoolimata on teil koos hea. Te olete ju kõigest inimesed!

2. Teievahel valitseb “keemia”
Intiimsus ja seksuaalne keemia on vajalikud – need aitavad luua ja hoida omavahelist sidet, et tunneksite end mõlemad suhtes turvaliselt ning hoituna.

3. Te ei “mängi”.
Te ei manipuleeri ega mängi mänge, et saada seda, mida tahate. Kui suhtes on probleem, siis saate sellest avameelselt ja otsekoheselt rääkida.

4. Annate üksteisele ruumi.
Te ei pea pidevalt ninapidi koos olema. Eraldi olek – oma sõprade seltsis või hobiga tegeledes – tegelikult liidab teid. Pidevalt koos olemine võib ajada hulluks!

5. Te tülitsete vahel.
Kõik tülid ei ole halvad. Need näitavad, et saate olla üksteisega ausad ning julgete oma arvamust välja öelda.

6. Te tõesti usaldate teineteist.
Te usaldate ja hindate üksteise arvamust. Kui sul on mure, saad seda talle rääkida, ilma et peaksid kartma hukkamõistu. Ka võimalikud tööalased prohmakad, sõbraga riiduminek või muud elukarid ei sunni sind olukordi paremaks valetama.Vaadatud 455 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Marju

Teine teise sexi soovide arvestamine peaks olema esikohal.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi