Kasulikud nipid, mis säästavad pesupesemisel aega ja raha

01.09.2019 21:15
Fotod: Shutterstock.com
Kommentaarid
1
Foto:

Säästlikud eluviisid on moes! Pesupesemine on üks tegevus, mille käigus saame säästa nii aega kui raha. 1a nutipoe valikus on pesumasinad, mis on varustatud säästlike funktsioonidega. Energia-, vee- ja aja kokkuhoid – loe lähemalt!

Kas teadsid, et korraliku pesumasinaga pesemine on oluliselt säästlikum, kui käsitsi pesemine? Eelkõige hoiad kokku aega, mis on teadagi hindamatu väärtusega. Kuigi pesumasinad on nutikad, saad kai se palju ära teha – märksõnadeks on õiged pesu- ja pesuvahendite kogused ning pesuprogrammid. 1a annab mõned kasulikud näpunäited!

Vali õige mahutavusega pesumasin

Üks põhilisi laristamise viise on pooltühi pesumasin! Saad seda juba eos vältida, soetades pesumasina vastavalt oma pere vajadustele. Kui elad üksi või kahekesi, siis piisab masinast, mis mahutab 4 kg pesu. Suure, 8-10 kg, mahutavusega pesumasinad on mõeldud pigem suurtele peredele, kus koguneb masinatäis pesu paari päevaga. Vali 1a nutipoest sobiva suurusega pesumasin ja sinu kulud veele ning elektrile vähenevad märgatavalt!

Pese alati õige pesuprogrammiga

Erinevad pesuprogrammid on loodud põhjusega! Iga kangas vajab vastavat temperatuuri ja pesemisintensiivsust. Pestes rõivaid nendele ettenähtud programmidega säästad kangaid ja need püsivad kauem uueväärsetena. Lisaks ei ole mõtet pesta vähemäärdunud rõivaid 90 kraadiga, kui piisaks ka 60 kraadist. Samuti ei ole tarvis alati pikka ja intensiivset pesutsüklit – lühike kiirpesuprogramm on kordades säästlikum. 1a poest leiad nutikad pesumasinad, mis peidavad endas vajalikku pesuprogrammi absoluutselt igale kangatüübile!Doseeri pesuvahendeid õigesti

Lisad pesupulbrit silma järgi? Muuda oma harjumusi, sest pesuvahendi üledoseerimine on kahjulik nii sinu rõivastele, pesumasinale kui ka rahakotile. Õigeks doseerimiseks on saadaval erinevad mõõdunõud, mis tulevad reeglina vahendiga kaasa. Veelgi mugavam variant on aga soetada 1a nutipoest pesumasin, mis doseerib pesuvahendi sinu eest! Tänapäeva nutikad pesumasinad suudavad tõepoolest vastavalt pesukogusele valida täpselt vajaliku koguse pesuvahendit. Mugav ja säästlik üheaegselt!

Lõpeta laristamine! Soeta 1a.ee nutipoest kodumasinad, mis teevad kodutööd sinu eest, säästes ühtlasi aega ja raha. Lisaks sellele on 1a e-poes ostlemine omaette ajasääst, sest kaup tarnitakse kõigest paari tööpäeva jooksul otse sinu koduukseni.

 

Vaadatud 980 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Enn

ÕIge mahutavusega masin ja kulud veele -elektrile.Tänapäevased masinad arvestavad pesukogusele vajaliku veekoguse ja pesemise aja.Olge ikka asjaga kursis,4kg masina trummel on eriliselt väike ja parema pesutulemuse annab ikka suurem trummel kus pesu rullub pesemise käigus

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi