Kättemaks petvale mehele: korraldasin kodus orgia!

03.03.2019 22:35
Marta Roosipuu
Kommentaarid
1
Foto:

Geide armuelu ei erinegi nii väga meeste-naiste omast. Ikka on üks, kes tahab ringi tõmmata ning teine, kes armu­kadedusest hulluks ­minemas.

Viimasel ajal on moesõnaks saanud tantra, vabastav tants ja avatud suhtes olek. Mul on sõber Jan, kes on 50+ ja ta on gei ning ta püüab kangesti ajaga kaasas käia. Jan tuli alles mõne aasta eest kapist välja, sest ta oli sündinud nõukaajal ning oli pidanud oma identiteeti ja orientatsiooni seetõttu pidevalt varjama.
Kui ta aga ükskord paisu tagant valla pääses, oli ta nagu vasikas esimest korda karjamaal, kepsles rõõmsalt ringi: svingerdas ja käis saunapidudel, nautis tantralaagrites ja tuletseremooniatel kõike, mida elu pakkus. Ometi igatses ta kindlat suhet. Selle ta ka sai. Tema juurde kolis hiljuti kena ja igati asjalik mees, kes on haritud, kellel on hea huumorimeel ja kes on väga hea sekspartner. Seda kõike oli Jan oodanud ja igatsenud. Paraku ei osanud ta oodata, et ta partner ei ole monogaamne ja sellega oli Janil väga raske leppida.

Mees käib, kus tahab
Nad tülisesid mõnikord hullemini kui draamakuningannad. Pakkisid ja nutsid, pakkisid jälle asjad lahti ja läksid eluga edasi. Peamine draamakorraldaja oli Jan. Kaaslane oli tal väga tuim tükk, teda ei mõjutanud mingid tujud ega piirangud. Ta käis kus tahtis, tuli millal tahtis. Kui tahtis, siis rääkis, kui ei, siis vaikis. Ta tundis end vabalt.
Janile käis kohutavalt närvidele, et kaaslane mingeidki tundeid välja ei näidanud. Mõned korrad ta proovis armastuse ja armumise ja truuduse teemal sõna võtta, kuid partner katkestas teda alati poolelt sõnalt ja ütles, et ära hakka jälle halama nagu eit.
See ei olnud meeldiv, kuid Jan neelas solvangud alla ja püüdis suhtes positiivseid pooli näha.
Jan mõistis, et suhtes tuleb tal teha kompromisse, kuid see ei olnud üldse mitte lihtne. Kord otsustas ta, et ei hakka enam draamasid korraldama ja võtab elu lihtsalt ning naudib. Mõeldud, tehtud. Ta küpsetas õhtul mõnusa koogi, tegi kaaslasele maitsva õhtusöögi, pakkus teed ja pakkus veini ning õhtu lõpetuseks ka erootilise massaaži, millele järgnes ohjeldamatu seks.
Ta lootis, et mees heldib ja avaldab mõnegi hea sõna või poeb kaissu, kuid nii see õhtu kahjuks ei lõppenud.

Tantra: elame vaid korra!
Mees võttis oma seljakoti, pakkis selle kokku ja teatas, et talle tuleb kohe varsti vana sõber järele ja nad sõidavad reisile. Mis mõttes? mõtles Jan! Peale kõike seda, mida ta oli korraldanud ja kuidas ta oli pingutanud. Mees lisas, et ärgu nüüd Jan hakaku võõra silme all jälle draamat korraldama, sest siin ei ole midagi taunimist väärt - nad on lihtsalt head sõbrad ja lähevad tantralaagrisse.
Jan päris, et mida tantra siis tema jaoks tähendab ning sai vastuse, et see on avatud suhe, kus kõik on lubatud ja piirideta ning endale ei keelata midagi, sest elame me ju üks kord ja seda elu tuleb nautida alati kui selleks on võimalus.
Jan vajus selle jutu peale sügavale tugitooli ja musta masendusse. Ei oleks tema osanud arvata, et sellist vaba armastust nii raske on praktikasse rakendada.Koju tulnud mees sattus orgiale
Olgugi, et Jan oli lugenud Oshot ja muud selletaolis kirjandust, kus õpetati kõike vabaks laskma ja olema isetu ning mitte suunama oma tähelepanu armukadedusele vaid armastusele, oli tal tunne, et hüppab jõkke või lõpetab siinsamas tugitoolis.
Ometi suutis mees end kokku võtta. Ta saatis ilma draamata oma kaaslase elu nautima, istus kolm päeva üksi ja võttis asja käsile. Pani tutvumisportaali kuulutused üles ja korraldas oma kesklinna katusekorteris korraliku orgia. Sai monogaamiast üle ja maksis kätte.
Paraku sattus sel ajal tema kaaslane koju tulema ja tegi ise korraliku draama, mille peale Jan tegi imestunud näo ning ütles, et need siin on mul tantratüübid, kes aitasid mul sinu äraoleku ajal aega sisustada. Väga mõnus oli.

Vaadatud 3372 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Mann

Saan aru, et kõik siin maamunal vajavad ning otsivad armastust ja hellust. Pole minu asi öelda, mis on normaalne, mis mitte, aga kuna loodus on ise selle asja ära sättinud, et kaks meest omavahel ja kaks naist omavahel lapsi ei saa, siis sellega on minu meelest paika pandud ka see laste küsimus homopaaridele.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi