Kehakeel reedab suhte olukorra

05.06.2022 23:25
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
0
Foto:

Kas teadsid, et see, kuidas te oma partneriga kätest kinni hoiate või millises tempos kõnnite, räägib teie suhte kohta palju?

Käest kinni hoidmine võib olla armas ja süütu. Küsi ükskõik milliselt lasteaialapselt ja nad ütlevad, et nad hoiavad iga päev sõpradega kätest kinni. Kuid täiskasvanuna omab kätest kinni hoidmine hoopis teist tähendust. Psühhoterapeut ja suhtetreener Toni Coleman selgitas, see tekitab üksteise suhtes positiivseid tundeid, nii et mõlemad tunnevad end seksika ja hoituna. „See on peaaegu nagu eelmäng,” ütles ta.
Veelgi enam, see, kuidas te käest kinni hoiate, võib teie suhte kohta veel rohkem öelda. Põimunud sõrmed tähendab, et teie side on teie jaoks oluline. Samas kui lõtv haare on tavaline suhet alustavatele paaridele.

Ümbert kinni käimine
Paarikesed, kes hoiavad üksteisest käsi-üle-õla ja käsi-ümber-piha kinni, tähendab see suure tõenäosusega seda, et armastajatepaar on teineteisse väga kiindunud. Lisaks näitab see, et nad näevad end suhtes ja eraelus võrdsetena.
Ehkki üksteisest kinni hoidmine nagu pruutpaar pulmades viitab dünaamilisusele, ei näita see otseselt ei lähedust ega õnne. See on rohkem ametlikum viis puudutamiseks, mis pole nii intiimne.

Intiimne ja kirglik žest
Mis on aga väga intiimne ja kirglik žest, on suudlus otsaesisele. Jah, see vaikne, pehme ja kaitsev žest võib partneri üle ujutada armastuse ja rahulolutundega ning näidata kaaslase absoluutset jumaldamist ja kiindumust. Ja seda kõike ilma, et kõrvalseisjad end ebamugavalt tunneksid!

Mehepoolne ohumärk
Küll aga tasub ühe konkreetse kehakeele märgi eest hoiatada. Kui mees kõnnib naisest eespool – või ka vastupidi – olenemata sellest, kas ta mõistab seda või mitte, annab see negatiivse sõnumi. “Kui partner kõnnib teisest eespool, annab ta sellega märku, et tal on kiire ja kaaslane ei ole nii tähtis kui see, mille poole ta praegu liigub,” paljastas paariterapeut Terri Orbuch. Lisaks ütles ta, et see võib viidata dünaamilisele tasakaalustamatusele ja õnnetule suhtele. Ei ole ju meeldiv tunne, kui tahaksid kallimaga jalutada ning harmoonilises tempos kulgeda, aga tema peab palju olulisemaks kiiresti kohale jõudmist, et enda asjadega kähku edasi tegeleda?Vaadatud 811 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi