Keskerakonna poliitik valis talveballil ilusaimat last

06.01.2019 11:30
Ülo Külm
Kommentaarid
1
Foto:

Rohkem venekeelsele publikule mõeldud Talveball tõi kohale nimeka ooperilauljanna Maria Veretenina ja samas peeti ka alaealiste neidude ja tüdrukute iludusvõistlust "Eesti Printsess 2018".

"Liigutage ennast kiiremini. Ball hakkab ju kohe kohe pihta!" jäi kõrvu peoliste utsitamine vahetult enne programmi algust.
Ürituse pidulikkust rõhutas muidugi külalistelt eeldatud kindel dress code. Nõudmised naistele – pidulik kostüüm, õhtukleit. Nõudmised meestele – pidulik riietus, ülikond.
Talveballi piletihind oli kujundatud täpselt selliseks, nagu sama korraldaja poolt hiljuti läbiviidud vene karneval – kolmkümmend viis eurot.

Kartulisalatit, kringlit ja šampust
Makstud summa eest ootas koht toidulauas - kartulisalat, suupisted, kringel ja tsipake vahuveini käisid asja juurde.
Kuigi Talveballi kulminatsiooniks olid uskumatult võimsa häälega Maria Veretenina ülesastumised, mitmesse osasse jagatud kontsert, põimiti sinna sisse omalaadne iludusvõistluski.
"Mida värki? Mis siin nüüd toimub, iludusvõistlus lastele? Aga kleidid on neil tõepoolest ilusad, tahaksin teada, kes need disaininud on," imestas mu kõrval istunud heledapäine leedi valges kleidis.

Printsesse valiti kahes ­kategoorias
"Eesti Printsess 2018" eristub teistest iludusvõistlustest selle poolest, et osalevad päris noorukesed tüdrukutirtsud ja neiud.
Täpsemalt järele pärides – seekord esimeses vanusegrupis 6–9 aastased, teines 14-18. "Eesti Printsessil" on kaks vooru: fantaasiarikkad kostüümid ja õhtukleidid.
Kokku kümnekonna kandidaadi seast valis žürii välja kaks võitjat. Kohtunikke oli kokku samuti kümne ringis, nende seast jäi silma Keskerakonna poliitik Vsevolod Jurgenson.Näärivana Ded Moroz ­ väisas üritust
"Muidu hästi läbiviidud üritus. Aga tehnilise külje pealt jäi vajaka, helikvaliteet polnud kõige parem. Ei kuulnud kõike, mida teadustajad ja esinejad mikrisse ütlesid!" tegi märkuse talveballile tulnud kahekümnendates Kristina.
Ligi kolme-ja pooletunnilist üritust väisas korraks ka Ded Moroz, kes lastele kingipakke jagas ning lõbusa ühistantsu organiseeris.

Vaadatud 604 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
juripoeg

pedofiil tuli kapist välja

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi