Kogemata võõrasse autosse istumine muutis naise elu

17.11.2019 20:30
Mariina Rein Foto: Illustreeriv
Kommentaarid
8
Foto:

42aastane Eva tuli koos mehega suurest kaubanduskeskusest, kust ta oli ostnud ­talvesaapad. Mees oli mööda poode kõndi­misest või mingil muul põhjusel halvas tujus ja nad vaikisid.

Kui Eva oli autosse istunud, avastas ta, et oli oma hinnalise salli tõenäoliselt poodi saapariiuli peale jätnud. Kui mees seda kuulis, käratas ta: “Kurat võtku sind ja su saapaid!”
Eva hüppas autost välja ja astus kiirete sammudega tagasi poe poole. Müüjad olid juba salli leidnud. Eva tänas, keeras salli ümber kaela ja astus taas välisukse poole.
Kui ta mossis näoga tuttavasse valgesse autosse istus, tundis ta kohe kalli parfüümi lõhna ja hüüdis mehele: “Kelle jaoks sa end lõhnastad omaette siin autos?”
Kuna mees vaikis, vaatas Eva talle otsa ja avastas, et see pole tema mees.

Sõjakad naised on vahel armsad
“Kes teie olete?” küsis mees vaikselt ja üldse mitte pahaselt.
Eva tundis, kuidas ta sügavalt punastas, kui sai aru, et oli võõrasse autosse istunud. Ta palus vabandust ja selgitas, et abikaasa oli tema tuju väga ära rikkunud ja sellepärast oli ta nii sõjakas.
Kena ja hästi lõhnav mees ültes, et sõjakad naised on vahel armsad. Ja lisas, et tegelikult ootab ta tütart, kes on nädalavahetusel tema juures ja käis koos sõbrannaga šoppamas. Kui Eva küsis mehelt, kas tütar siis muidu ei ela temaga koos, vastas mees, et nad on naisega juba kolm aastat lahutatud ja koolipäevadel elab tütar ema juures.
Kui Eva veel kord vabandust palus ja ütles, et läheb istub nüüd oma autosse, palus mees vabandust nahaalsuse pärast ja küsis, kas ta võib Evale vahel helistada. Eva ei vastanud ei ega jaa, vaid ütles oma nime ja numbri, mille mees telefoni toksis.
Kui mees tahab suhet, siis tema ka
Mees helistas ülejärgmisel päeval ja ütles, et mõtleb kogu aeg sellele juhuslikule kohtumisele. Eva vastas, et tema ka ja et see kohtumine tegi tema päeva ilusaks, kuna abielu argipäevad on tema jaoks juba mitu aastat väga rasked olnud ja ta tunneb, et on justkui sohu vajunud.
Mees ütles, et äkki tema saab soost välja aidata, kui Eva seda ka ise tahab. Eva ütles, et talle meeldib see ettepanek ja nad võiks kokku saada.
Kui Eva samal õhtul koju jalutas, vaevas teda süütunne, et ta sai võõra mehega nii kiiresti sõbraks. Samas küsis ta endalt, kas ta peab elu lõpuni niisugust elu elama, kus mees ei viitsi kuskil käia ega tunne ka mingit huvi, mida Eva teeb või mõtleb. Pealegi poeg lõpetab kahe aasta pärast kooli ning siis jäävad nad mehega kahekesi teineteist koju põrnitsema. Sellega oli otsus sündinud – kui tema äsjane sõber Allan tahab intiimsuhet, siis tahab ka tema. Õigemini ta juba ootas seda.

Nii ilus uus elu
Järgmisel päeval läks Eva töölt otse Allani juurde voodisse. Nii ei olnud planeeritud, aga nii läks. Mõni tund hiljem Eva lausa lendas Allani juurest koju. Ta oli nii õnnelik ja nii kerge oli olla.
Edaspidi Eva õnnetunne ei kadunud, vaid süvenes. Ta tundis ennast 25aastasena. Kõik inimesed tema ümber paistsid palju paremad – sõbrad, kolleegid, tuttavad, ka tema oma mees. Eva ei ärritunud enam mehe torisemise ja paha tuju peale. Tema elas oma positiivses maailmas.
Allan ei esitanud Evale kunagi mingeid nõudmisi, vaid võttis teda kui kingitust, kes kaks või kolm korda nädalas talle osaks langes. Nädalavahetustel nad ei kohtunud, sest siis oli Allan koos tütrega ja Eva oma perega.“Vahelejäämine” sõbrannale
Eva on oma armastusest rääkinud ainult ühele sõbrannale, kes talle ükskord tänaval vastu tuli, kui Eva oli just tulnud Allani juurest. “Tead, ma tunnen sind nii hästi ja sellepärast ma ütlen, et sa tuled praegu otse patu pealt.”
Eva ehmatas, aga sõbranna naeratas ja ütles, et ärgu Eva muretsegu, tema ei räägi midagi. Sõbranna lisas, et õnnelikku, rahulolevat ja rahuldatud naist on temal hea hea vaadata ja niisugune naine kiirgab seda olekut neile, kes vaadata oskavad.
Eva rääkis oma tutvumisloo ära. Sõbranna ütles, et tal on hea meel Eva õnne üle ja soovitas kodus mitte nii intensiivselt oma õnnetunnet välja kiirata. Eva lubas ennast rohkem kontrollida.
Mees ei aima siiani Eva suhtest midagi, ja Eva ei taha teda ka traumeerida oma ausa ülestunnistusega. Niimoodi on abielus täitsa hea olla.

Vaadatud 3762 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Mitte ei muutnud vaid rikkus elu!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi